Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha a párom nagyapja roma...

Ha a párom nagyapja roma volt, mennyi esély van, hogy egyszer a gyerekünkön kiütközzön ez a vérvonal?

Figyelt kérdés

A párom apja bőrszínén még eléggé látszik, viszont a páromon már nem. Igazából nekem is sötétbarna hajam-szemem van, nyáron nagyon letudok barnulni, a párom is ugyanígy néz ki, szóval így a páromon már nem látom..


Szerintetek a leendő gyerekünkön is csak ez a kreol beállítottság öröklődik, vagy van rá esély, hogy komolyabban kiéleződjön rajta a dédnagyapa vonala?


2012. ápr. 1. 20:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem a bőrszínen látszik elsősorban,hanem a vonásokon.Rengeteg echte roma van,aki világos bőrű,még a haja is világos,de egyszerűen ránézel és tudod...

Elég nagy az esély szerintem...

2012. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
14%

Igazán nem sokat jelent, hogy sötétebb a börszine, a legtöbb barnább ember MO-on nem roma.


Más meg nem tud kiütközni...

2012. ápr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 tetro ***** válasza:
79%
Esély van rá. Főleg hogy szerintem a sötétebb bőr~ és szemszín domináns a világossal szemben.
2012. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Igazatok van, végülis nyáron bőrszín alapján engem is bedobhatnának a kisebbség közé :)

A vonások a páromon már nem jöttek ki! Így is esélyes még??

2012. ápr. 1. 20:48
 5/32 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanmár, csak a dédapja volt. Az már eléggé felhígult, pláne ha te is barnább típus vagy szerintem nem lesz gáz. A többi meg nevelés kérdése, nem ettől lesz valaki jó vagy rossz ember. Amit az első ír, hogy nem úgy néz ki, de ránézel és tudod, az a viselkedés, "rajoskodás" miatt van.
2012. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Akármilyen világos a haja, az ínye elárulja, hogy roma vér folyik benne. A cigányoknak fekete foltok vannak az ínyén. Visszamenőleg is megállapítható ebből, hogy roma beütése van.
2012. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Én is ebben reménykedem, hogy "felhígult".


Egyébként viselkedésre nagyon rendes emberek, csak külső jegyekben mutatkozott szerencsére!

2012. ápr. 1. 20:51
 8/32 tetro ***** válasza:
84%
Felhígult? Azt ugye tudjátok, hogy a genetika nem egy pohár málnaszörp? Meg mi az hogy másban nem ütközik ki? Mi másban ütközne ki? Viselkedési sémák nem öröklődnek genetikusan. De ha ennyire előítéletes vagy, akkor nem biztos, hogy a megfelelő párt választottad magadnak....
2012. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
17%
Én nem kockáztatnék tuti.
2012. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
26%
Úgy gondolom ha igazán szereted a párodat akkor úgy fogadod el ahogy van és nem azon kell parázni, hogy a leendő gyermekeitek milyen vérvonalt fognak örökölni.
2012. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!