Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elmondjam? Megalázna?

Elmondjam? Megalázna?

Figyelt kérdés
Apám tönkretett idegileg és pszichológushoz járok. nerég csináltunk egy tesztet, aminek komoly eredménye lett, és apának van benne rész. Szeretném ha legalább kicsit elgondolkodna, de nem tudom hogy reagálna, mert elég cinikus ember. Félek, hogy csak viccet csinálna belőlem.
2012. okt. 23. 14:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az a baj az ilyen emberrel, mint az apád, hogy mindenki felett állónak képzelik magukat, mindenkinél okosabbnak. Hiába mondasz neki bármit, nem fog magába szállni, nem fog elgondolkodni, hogy mit tett a gyerekével....
2012. okt. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne látni, hogy legalább megilyed kicsit.
2012. okt. 23. 14:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijed meg, hanem megérveli, hogy a pszichológusok hazudnak, sarlatánok te meg egy idegbeteg vagy. Velem ezt csinálta az enyém. Max ha olyan dolog van, amiért feljelentheted, és fel is jelented, akkor megijed. Én csak megfenyegettem az enyémet hogy feljelentem, erre olyan helyzeteket kezdett létrehozni, amiből úgy tűnik, mintha én is csináltam volna valamit, aztán megfenyegetett, hogy ő jelent fel.
2012. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog elgondolkozni rajta, sot megijedni sem fog. Sajnos azt fogja mondani, hogy a pszichologusod hulye.
2012. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én az apámmal szemben felvettem ugyanazt a cinikus modort, és így legalább nem tud fölényeskedni
2012. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én is felvettem vele ezt a cinikus modort de most nagyon megrémültem. nem olyan amivel fel lehet jelenteni.
2012. okt. 23. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el. Miért akarod, hogy megijedjen? Azzal előbbre vagy? Amúgy sem fog megijedni, mert a leírásodból ítélve nem olyan ember. Véleményem szerint elhordana minden rossznak amiért rá akarod kenni a dolgot. Elég ha te tudod, mert tudod, az emberek 80%-át nem érdekli, hogy mi van a másikkal... De te tudod, a te életed. Minden esetre sajnállak.:S
2012. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért szeretném, hogy megijedjen, hátha akkor kicsit visszavesz, ha már magára nem is veszi.
2012. okt. 23. 16:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, szerinted ha eddig nem sz.rt abba, hogy milyen veled, majd ezután érdekelni fogja?
2012. okt. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
reménykedem:S
2012. okt. 23. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!