Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással lehet egy férj és felesége kapcsolatára, ha egy munkahelyen dolgoznak? (tanárok)

Figyelt kérdés

Ez szorosabbra fűzi a viszonyokat vagy pont hogy eltávolodnak,esetleg rivalizálnak kezdenek egymással? Vagy nincs rá semmilyen hatással?

Szerintetek az mennyire igaz,hogy két dudás egy csárdában vagy milyen az,ha még a munkahelyükön is össze vannak zárva?


2013. febr. 28. 21:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Mármint ez nem olyan munkahely,hogy pl. két irodában elücsörögnek és nem futnak össze,hanem ugye ez egy iskola,ahol nagyon nem kerülhetik el egymást,sőt!
2013. febr. 28. 21:47
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleim mindketten tanárok, de nem egy iskolában. Apám nincs túl jóban a munkatársaival, ha anyum ott dolgozna, folyton veszekednének azon, hogy a többiek most jó fejek-e, vagy nem, szerintem hosszútávon nem lenne jó.

Szerintem nem ajánlatos.

2013. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igazából,két ilyen "párocskát" ismerek,az egyiküket a saját sulimból,slussz poén,hogy még a szakjuk is megegyezik,az egyik.De rajtuk nem látok semmi különöset.


A másikuknak is megegyezik az egyik szakja,de rajtuk meg mindig azon csodálkozom,hogy a férj olyan szerettel néz a kis dundi feleségére,olyan aranyos :)


Szóval én nem tudom...

2013. febr. 28. 21:59
 4/10 anonim válasza:

Szerintem nem kellene gondnak lennie ebből. Ha szeretik egymást, tökéletesen működik a kapcsolatuk, hiba nincs a dologban.


Ha olyan a kapcsolatuk, hogy döcögős, kisebb-nagyobb gondok vannak, nem tudnak megbeszélni bizonyos dolgokat egymással, nah ott már lehet nem tanácsos egy munkahelyen lenniük.

2013. febr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszú távon nem jó, legalábbis én biztosan nem dolgoznék egy helyen a férjemmel. (más a szakmánk, de korábban volt már munkahelyi kapcsolatom, nem is volt hosszú életű). Egy iskolában alakulhat úgy, hogy tanárt kineveznek igazgatónak, ig-helyettesnek és akkor a férj/feleség lesz a párja főnöke is egyben, szerintem ez nem túl szerencsés. Mondjuk én azokat sem értem, akiknek közös vállalkozásuk van a párjukkal és egész nap ülnek egy közös irodában, aztán este is együtt vannak otthon. Nekem ez túl erős összezártság lenne.
2013. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi együtt dolgozunk,egy irodában,5 méterre egymástól,ugyanaz a munkakör,sokszr egy projektünk is van.

Sosem okozott gondot.

Sőt,inkább hasznos,mert így látom mikor akasztják ki,olyankor én próbálok türelmesebb lenni vele.

És át tudjuk beszélni a dolgokat.

Nekünk így jó.


Gimiben volt osztályfőnököm, a férje is ott volt tanár,ő is tanított engem is,40 éve házasok,ebből 35-öt együtt dolgoztak.

2013. márc. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hasonló utolsóhoz. Mi is egy helyen dolgozunk, 1 irodában, csak mi 1m-re egymástól, még az írószatlunk is össze van tolva. Semmi gond nincs, de msot itt írhjat mindenki mást, ez a 2 fél személyiségén múlik.
2013. márc. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a gyerekek sulijában nem egy házaspár tanít,

pl az igazgató és az igazgató helyettes is férj feleség :-)


nagyon jó suli soha nem volt gond a tanárokkal


de az egyik ismerős házaspár egy helyen dolgozik ott válás lett a vége a dolognak

2013. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez rajtatok mulik,

Nektek ell tudni, hogy tudtok-e egyutt mukodni...

A et fel szemelyisegen mulik

2013. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az én szülei mis együtt dolgoznak, tanárok és ugyanaz a szakjuk is.

Sokszor még meg is várják egymást h együtt jöhessenek haza. Szerintem nekik bevált ez, mert már 20 éve így vannak. Bár ismernék több házaspárt akik ennyi év házasság után is ilyen szeretettel néznek még egymásra!

Amúgy a suliban van még vagy 5-6 házaspár :)

2013. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!