Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a Myheritage nevű oldalról? Valóban hasznos?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
en semmire nem mentem vele , de biztos, hogy masoknak szolgalt infoval.
2016. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
A Family Tree Builder nevű szoftverjüket használom, az hasznos. Viszont magát az oldalt nem nagyon tudtam hasznosítani, nem találtam semmilyen plusz információt (bár a fizetős funkciókat nem próbáltam)
2016. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a szoftvert de még nem telepítettem, semmi hátránya nincs?
2016. jún. 10. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Én a fizetős részét is használtam egy évig, hátha találok érdekes dolgokat. Apróságokat találtam: a családfát néhány ágon meg tudtam növelni egy generációval, oldalágakon nagyszüleim által nem ismert embereket, testvéreket is kidobott, évszámok, települések kicsit pontosabbak lettek, de istenigazából semmi érdekes, ami megérte volna a százakárhány eurót.


Talált átfedéseket is más emberek családfáival, de őszintén szólva egyáltalán nem izgatott fel, hogy nagyanyám másodunokatestvére nagy becsben álló személy egy tök másik családban, vagy hogy megismertem valamelyik harmadunokatestvérem gyermekeinek erősen hitgyülis neveit.


Leginkább arra ébresztett rá, hogy ez az egész családfásdi nem izgat annyira, mint hittem.

2016. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Telepítettem, semmi haszna nincs ingyenesen, mivel a kutatás funkciót csak pénzért lehet használni.
2016. jún. 11. 16:16
 6/8 nagyati01 válasza:
68%
Jobb ha a kutatást a familysearch.org végzed. Meg a levéltárakban és templomokban.
2016. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagy rakás szar, ráadásul automatikusan megújul az előfizetésed évente, így akaratodon kívül lenyúlnak egy rakás pénzzel...
2019. máj. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: le lehet mondani
2021. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!