Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyolcadikas ballagók! Szüleite...

Nyolcadikas ballagók! Szüleitektől mit kaptatok ballagási ajándéknak?

Figyelt kérdés
Én nem kaptam semmit, és ez nagyon bánt. Aztmondták hogy majd kapok ruhákat, stb. mert ugye a gimibe kicsit divatosan is szeretnék öltözködni. De ha akarok valami ruhát megvenni, rögtön azt mondják hogy ne. Meg szerettem volna valami noname tornacipőt (converseben nem is gondolkodom..) és mondta hogy egy tornacipőért nem ad ki 3000ft-ot. Meg nem értik meg hogy abba utcán is lehet sétálni. Nagy a rokonság viszonlyag, mindenkitől minimum 20.000ft értékben kaptam valamit..Jogosan bánt hogy a szüleimtől még egy kis ezüst fülbevalót se kaptam? (tudják hogy az ékszereket például nagyon szeretem) 14/L
2010. júl. 12. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Semmit,raadasul kolcsonkapott ruhakban kellet mennem az unnepsegre.
2010. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
azért az mégis más hogy "majd augusztusban amikor megkapod az iskolatáskádat,na ez a ballagási ajándékod", mintha ballagás napján kaptam volna,hogy: na, erről eszedbe jut a 8. ballagás . Meg a barátnőm csak augusztus elején kapja meg az ajándékát (külföldről hozzák neki) és arra is mondta anya hogy milyen már, hogy ballagásra nem kap semmit .. (de a szüleitől a barátnőm kapott valamit, az egyik rokon ad majd augusztusba) . de nekem nem is mondják hogy ez itt a balalgási ajándék v. vmi..tuti nem szerveznek nekem semmit. ennyi volt a ballagás.. csak ezt akartam még hozzáfűzni.
2010. júl. 12. 14:33
 3/25 A kérdező kommentje:
tényleg? :O
2010. júl. 12. 14:34
 4/25 anonim ***** válasza:
61%

Én sem kaptam semmit, de nem is bánom. Elég volt nekik fizetni a családi összejövetelt, ami utána volt.

Igaz, ha én szeretnék valamit megvetetni, akkor megveszik. De nem jellemző, hogy folyton vetetnék velük valamit, mert tudom, hogy nem megy olyan jól és még 2 testvérem is van. Ha néha meglátok valamit ami tetszik és árban is a helyén van, akkor megkapom, de sose ment a hiszti, hogy nekem ez meg az kell stb.

2010. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Áh, bocs.

14/L

Az előző.

2010. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én még csak most megyek 7-be,de nem élünk valami jól de addig minden változhat.
2010. júl. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nagy a rokonság viszonlyag, mindenkitől minimum 20.000ft értékben kaptam valamit.."


Akkor miért basztatod a szüleidet? Van lóvé, irány a legközelebbi turkáló és vásárolj tele tizenkét teszkósszatyrot ruhával és megoldódik a problémád. Aztán úgyis kapsz valamit a szüleidtől.

2010. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
hát nálunk se megy a hiszti. anygilag olyan közepesen állunk. meg mindig mondják hogy amikor ők annyi idősek voltak mint én, mackóba jártak suliba, nem kaptak semmit. meg h azért nem keresen 300ezreket..de miután ezt mondták, rá 2 héttel vettem százötvebn ezer forintért két lábost (vmi gyorsfőző vagy mi) .. na ez nélkül bezzeg nem lehet élni -.-
2010. júl. 12. 14:37
 9/25 anonim ***** válasza:
61%

igen,arra nem gondoltál h kköltséges volt a ballagásod?etetni,itatni a rokonságot?!

meg mindenkitől 20000fz-os ajándékot kaptl...ne is haragudj,de akkor imért "sirsz"?

2010. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 SzilKa ***** válasza:

Én nagyon régen ('92-ben) ballagtam már, de nem kaptam semmit, de akkoriban ez még nem is volt megszokott dolog.

Valószínűleg a szüleidnek anyagi problémáik vannak, ne várj tőlük olyasmit, amit nem tehetnek meg...

2010. júl. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!