Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a 12 éves unokahugo...

Mit vegyek a 12 éves unokahugomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy karkötő vagy könyv megteszi. Remélem, ismered annyira az unokahúgodat, hogy tudod, hogy pl. milyen könyveket szeret.
2010. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mekkora összeget szánsz rá?
2010. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Persze tisztában vagyok vele hogy miket szeret, csak sajnos ritkán találkozunk így nem igazán van ötletem. A karkötőn én is gondolkoztam.


Mivel még kiskorú vagyok és nem rendelkezek saját keresettel sajnos csak valami jelképes árú dolgot vehetek neki (1500-2000 ft)

2010. júl. 12. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát az tökéletes. Bár én 12 évesen imádtam szájfényt használni és festeni a szempillám (igen, 12 évesen. Nem az egész fejemet, hanem csak ezt a kettőt!), és talán ennek is örülne, egy jobb minőségű szempillaspirál (ha erre vetemednél akkor Maybelinne the colossal volume express mascara. Majdnem egy éves és még mindig olyan mintha új lenne, igaz, nem sok van már benne. Sárga a tokja. 2000 körül vesztegetik) belekerül ennyibe. De csak ha tudod, hogy szereti csinálni!
2010. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs konkrét ötleted, amiről tudod, hogy szeretné (könyv, zene, hobbi), akkor valami "nagylányosat", de azért csak módjával ;)... egy szép karkötő pl., amit az előbbiek is írtak, ezért is jó megoldás :D, már nőiesnek érezheti magát tőle, de ugyanakkor nincs benne semmi ... hú, mi erre a jó szó... mondjuk "koravénítő". Ha fiú lennék, siminkcuccot nem vennék neki még játékból sem, nem tudom, azt már valahogy olyan bizarrnak érezném. Lányként simán, mondjuk valami vidám színű körömlakkot, illatos szájfényt, ilyesmit...

Ha meg sportosabb kislány, akkor valami "menőn kinéző" sport kiegészítőt, napszemüveget, nem tudom...

2010. júl. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sok hasznos választ kaptam, nagyon szépen köszönöm. Biztos hogy ezek közül fogok választani:)
2010. júl. 13. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Egy szép ezüst karkötőt már tudsz venni 2000 forintból. Én is múltkor vettem egyet 1900 forintért.

2010. júl. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!