Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a Balogh Alexa...

Mit szóltok a Balogh Alexa névhez? Szerintetek passzol egymáshoz?

Figyelt kérdés
Elvileg lányom lesz:)
2010. júl. 12. 20:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább keleti nevet adnék neki, Aisa, Szamira, Zulejka stb..és kiskorától tanítanám hastáncolni és kerítenék neki gazdag arab férjet..
2010. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ugyan miért tenném ezt?Egyártalán miért tanítanám hastáncolni.Majd ahogy neki kedve tartsa,úgy tesz.És amíg én fogom nevelni talán még beleszólásom is lesz hogy kihez megy férjhez,nem?

Nem tudom ez hogy kerűlt ide,vagy hogy mire érted.

2010. júl. 12. 21:24
 13/25 anonim válasza:
50%
(Van egy osztálytársam, akit Alexának hívnak, és utáljuk egymást,mint a szert, mert egy együgyű liba. Az unokatesóm kislányát is így hívják, mindig arra a hülye p***-ra aposztrofálok, mikor megemlítik a nevét... Egy másik hülye osztálytársam megy Szandi, furi ruhákat varr, és Lexának hívja magát... Borsódzik a hátam az Alexáktól és Szandiktól.:D)
2010. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

technikailag nem passzol a magánhangzók miatt: AO AEA...nem jó érzés kiejteni a nevet.


az AO-s családnévhez olyan keresztnév "illik", passzol, aminek legalább az első szótagjában nincsen A vagy O.


próbáld meg gyorsan kimndani hogy balogalexa..aoaea aoaea... egyszerűen nem passzol, ettől függetlenül ha neked ez tetszik így, add neki ezt a nevet .

2010. júl. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem szép név, nyugodtan add neki. Én örülnék, ha így hívnának.
2010. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Hát a Szanditól én is falra mászok.Nem is ismerek Alexa nevű lányt ezért nem tudom így személyiséghez kötni.De attól mert egy Alexa nevű illető egy kis utálatos,nem biztos hogy az én lányom is az lesz.Ez nevelés kérdése.

Köszönöm a válaszokat:)

2010. júl. 13. 10:24
 17/25 anonim ***** válasza:
73%

Öhm...bocsi de te kérted a véleményt, és én most elmondom az enyémet.

Nekem annyiran nem tetszik.

Viszont a Balogh Kata vagy Balogh Luca változat annál jobb.

Sok sikert és jó egészséget!

2010. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
33%

Balogh Enikő

Balogh Kinga

2010. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
A Balogh Kinga sztem nagyon nyelvtörő.
2010. júl. 14. 22:24
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Kitti?:D lehetne az utódom:D:D
2010. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!