Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom édesanyjának a születésn...

Párom édesanyjának a születésnapja lesz. Ez jó ajándéknak tűnik? Nem ötlet, hanem vélemény kérés!

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a kedvesemmel, 16 évesek vagyunk mind a ketten. Az anyjával jóban vagyok, kedves velem, úgy érzem, szeret is, gondoskodik rólam, elfogadott. A hét végén tartják a születésnapját, (nem mondom hanyadikat, közeledik az 5. xhez, de nagyon fiatalos. Kinéz 35nek, vagy kevesebbnek), és meg vagyok én is hívva. Arra gondoltam, hogy megsütöm ezt a tortát: [link] és veszek mellé egy cserepes virágot. Ez elég? Nem túl sok, nem túl kevés? Jó ötlet egyáltalán? Nem vagyok valami nagyon eleresztve anyagilag, mert keresek nyári munkát, de nem nagyon találok.

Előre is köszönöm a válaszokat, 16L


2010. júl. 12. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A szállítást jól gondold meg, mert rohadt meleg lesz.

Egyébként ügyes vagy, figyelmes, hogy te bíbelődsz az ajándékkal.

2010. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ufff!!! Te ennyire ügyes vagy ennyire bátor vagy?? :) Nagyon gáz, de én még egy piskótát sem tudok megsütni xD Azt hiszem ez az a dolog, ami ki fog maradni az életemből :) Minden elismerésem. 19/L
2010. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi. =) A szállítás úgy lesz, hogy szombaton megcsinálom,éjszaka a hűtőben, és kocsival visznek. Meg imádkozom szorgosan.

A 19L-nak szeretném, hogy van egy tuti piskótás receptem, ami bár nem az igazi, de soha nem esik össze a mi sütőnkben sem, ami pedig rémes egy dolog. Csak nem tudok neki írni.

Köszönöm a bátorítást! ŁŁ

2010. júl. 14. 23:22
 14/20 anonim ***** válasza:
Köszi. Ide is leírhatod, ha gondolod :)
2010. júl. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Húúú! Ez nagyon szép! Ügyes vagy!Nagyon jó a torta, mega virág, ennél többet úgysem várnak el tőled. Én egy kicsit messze(80) km lakok a barátomtól, de sokszor veszek valamit az anyukájának, és mindig mondja, hogy ne verjem magam költségekbe,mert jelenleg nincs munkám, meg amúgy se.

Na, de Boldog születésnapot az anyukénak:)


25/L

2010. júl. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatást. =)


Na, akkor le is írom.

hozzávalók: 6 tojás, 26,5 dkg cukor, 1,5 dl meleg víz, 1,5 dl olaj, 1 csomag sütőpor, kis szódabikarbóna (kb egy teáskanál), 40,5 dkg liszt.

A tojásokat kettéválasztod. Egy csipetnyi sóval kemény habbá vered a tojások fehérjéjét, majd a sárgájukat fehéredésik kevered a cukorral. A cukros-tojássárgás masszába belekevered az olajat és a vizet. Keverd jól el, jó undorító lesz, de muszáj. Aztán szórd bele a sütőport és a szódabikarbónát, ezt is keverd el. Itt nem baj, ha egy picit csomós marad, mert a liszttel úgyis elkevered őket. A lisztet ne egyszerre szórd bele, hanem apránként, bár én mindig megunom és beleborítom. Ha ezt összekevertem, egy sűrű tésztát kapunk. Ebbe forgatjuk bele óvatosan a tojásfehérjéket, majd addig keverjük, amíg nem jönnek fel buborékok.Garantált siker, még ócska sütőben is, ami hátul nem süt elöl meg éget =)

2010. júl. 15. 08:34
 17/20 anonim válasza:

Nagyon szupi!!!

Főleg, hogy te, saját kezüleg készited!

2010. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
köszi h leírtad :)
2010. júl. 20. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azért ha még visszajönnél, írd le, milyen sikere volt a figyelmességednek! Bírta-e a szállítás során a meleget:)?
2010. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Szerencsém volt, mert a párom szombaton meglepett avval, h későn ment, tehát a bátyja jött érte, így elvitték. A meleggel meg éjjel semmi gond :D De amíg megcsináltam, a csokinak minden baja lett, de utáltam érte...

De azt mondták finom lett. Ma, mármint kedden mentem be reggel, és egy morzsa nem sok, annyi se volt, márpedig egy ekkora tortánál nem kis teljesítmény... azt mondták finom... párom nővére még a receptet is elkérte, tehát vészesen rossz nem lehetett :D

2010. júl. 21. 02:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!