Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ébresszem rá a férjemet...

Hogyan ébresszem rá a férjemet arra hogy az anyja egy buta nő? Közben azért ne sértődjön meg a férjem.

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre rá akarod ébresztenia férjedet, akkor ne haragudj, de Te követsz el butaságot. Ilyet nem szabad mondani egy férfinak. Szerintem, ha okosabb vagy mint anyósod, akkor a szituációkból kell "győztesen kikerülni", mikor a férjed is látja. De az, hogy leülteted a férjedet és megpróbálod meggyőzni arról, hogy buta az anyja, az a lehető legnagyobb hülyeség, és csak a saját helyzeteden rontasz vele. ( ez mindössze csak az én véleményem, kíváncsi vagyok a jó tanácsokra én is. :) )
2008. nov. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A múltkor már leültem vele és ami 3 éve bánt engem elmondtam neki. Nekem adott igazat. Mégis az anyját Isteníti.
2008. nov. 17. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért csak most mondtad el ami 3 éve bánt?

Szerintem mindent a legjobb akkor tisztázni,mikor aktuális,nem évek múlva.

De most akkor az a gondod,hogy anyósod buta,vagy az,hogy a férjed mellette áll mindig neki ad igazat veled szemben?

Mert nem ugyanaz a kettő.

Egyébként neki jobban kell ismerni az anyját,ha valóban buta akkor tud róla,felesleges neked felhívni rá a figyelmét,mert csak magadra haragítod vele.

Nem írtad milyen típusú ember a férjed,reálisan nézi a dolgokat,vagy anyuka pici fia,és senkinek nem lehet igaza anyukával szemben,mert Ő egy szent.Ha az utóbbi,akkor a lehető legrosszabb választás,és jogosan félted a magánéleteteket.Az ilyen férfiaknak anyuka szoknyája alatt a helye,és nem való neki család feleség,mert tönkreteszik a mama miatt,akinek mindenbe bele kell avatkoznia.

Beszélj a pároddal mindenképpen tisztázzátok,hogy senki ne avatkozzon a másik életébe,mindenki éljen a saját belátása szerint.A férjed pedig jó ha tudja hol a helye.Az anyját szeresse tisztelje a megfelelő távolságból,de Te vagy a felesége,veled él közös életet,és vannak dolgok amikhez az anyjának semmi köze.ne minősítsd az anyját,és a lehető legkevesebbet kritizáld,mert ez mindenképpen rosszul esik neki.Egyszerűen tisztázzátok,hogy a magánéletetek a tiétek,és nem kell abba belelátni senkinek,még a mamának sem.

2008. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
miért akarod ráébreszteni őt erre?
2008. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!