Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el apámnak...

JustinH kérdése:

Hogyan mondjam el apámnak hogy kiiratkozom egyetemről?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult a helyzet, mert nyáron csináltam egy egyéni vállalkozó szerződést. Aztán elkezdtem egyetemre járni és mivel apám munkanélküli nem szakítottam meg hanem hagytam hogy dolgozzon a nevemben. (Tudom, hogy illegális de ő tart el.) Viszont ki akarok iratkozni egyetemről és elkezdeni dolgozni rendesen. Ahhoz viszont meg kell szüntetnem a vállalkozóit és ő nem dolgozhat.

Róla: Egy cél tudatos ember, aki nehezen viseli ha valami nem úgy megy ahogy szeretné. Kb 6 hónapja munkanélküli és azóta gyűlik benne a stressz.

Na mármost nem akarom hogy leüvöltse a fejem és ő is megmondja nekem mekkora hülyeség otthagyni az egyetemet, mert már mindenkitől megkaptam és az utolsó akitől ezt hallani akarom.

Hogyan mondjam el?

Jobban kezelné ha előbb iratkoznék ki mint, hogy elmondom neki?



2019. nov. 11. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én segítenék neki munkát találni és értelmesen elmondanám, hogy ezt nem kiszurasbol csinálom, de nem folytathatom tovább, ha nem akarom. Ha beiratkozol második félévre, és utána hagyod ott, akkor vissza kell fizetned a képzés dijat.
2019. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Fazer kiváltja szépen a vállalkozóit magának
2019. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ő nem tudja, hogy ő is lehet vállalkozó? és akkor legálisan vállalkozhat, nem más nevében, mint most
2019. nov. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De tudja hogy ő is lehet, csak úgy nem kap munkanélküli segélyt.

És az hogy engem ez mennyire stresszel azt magasról leszarja

2019. nov. 12. 08:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet en vagyok a tudatlan hulye, de munkanelkulit nem csak 3 honapig kap az ember? es az se valami sok
2019. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de valóban csak 3 hónapig kapja, de elég magas összeget ha magas volt a fizetése előtte, és még nem adta be rá a kérelmet úgyhogy még semennyit nem kapott belőle
2019. nov. 12. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Minek folysz bele apád életébe ilyen szinten?
2019. dec. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!