Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem beteges, hogy rajtam...

Nem beteges, hogy rajtam kívül az egész család napi 4-5 órát pofázik?

Figyelt kérdés

5-en vagyunk, és általában lent vannak a nappaliban, az én szobám fent, jól felhallatszik minden zaj.

Még nappal elmegy, de reggel is erre ébredek, hiába alszok füldugóval. Egyszerűen ez az egész napos duruzsolás elviselhetetlen, és olyan hangerővel, mintha egy forgalmas utcán lennének, csak mert nekik így kényelmes. Egyáltalán nincsenek tekintettel a másikra.


Szerintem beteges, hogy ennyire imádják egymást, ennyire egymáson csüngenek, ahelyett hogy inkább barátkoznának, ha már ennyire nincs életük.


2019. dec. 16. 10:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Mi is rengeteget kommunikálunk egymással.
2019. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Erre a kérdésre sincs jó vagy rossz válasz, mert ez is szubjektív, embere válogatja, hogy mennyi igénye van a másokkal való kommunikációra (az meg tök mindegy, hogy családon belül vagy kívül kommunikál ennyit). Nekem heti 5 óra is sok, másnak napi 5 óra is kevés és egyik se beteges, egyszerűen más.
2019. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Örülj neki.. nálunk állandóan feszkó van, kb senki nem szól senkihez
2019. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
18%

De igen. Főleg, mert te "pofázik" kifejezéssel élsz, ha róluk beszélsz. Nyílván te introvertált ember vagy, akit rendkívül zavar a sok szófia és főleg hangos beszéd.


Ne nekem mondd, ne nekünk mondd - nekik! Kérd meg őket, hogy beszéljenek halkabban, legyneek tekintettel rád is. ha nem megy, akkor jön a költözés gondolata.


És ne aggódj: nem imádják egymást, csak betegsen össze vannak fonódva. Egymásba bújnak, mert rettegnek a külvilágtól és a többi embertől. Ahogy te is - csak másként.

2019. dec. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
A beteges az ahogy te beszélsz a családodról.Maga a füldugóval alvás nem normális, menj el pszichológushoz.
2019. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%

#5 azért menjen el pszichológushoz mert füldugóval alszik?😂 látszólag neked nagyobb szükséged van rá, mint a kérdezőnek.


Egyébként kérdező, szerintem normális, hogy szeretnek egymással beszélgetni, az viszont nem, hogy nem tartják tiszteletben a kérésed (mert gondolom szóltál nekik, hogy mérsékeljék a hangerőt amíg alszol).

2019. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
42%
Igen hatos! azért(is) menjen el mert füldugóval alszik és főképp azért mert így beszél (gondolom többek között a szüleiről) és a családjáról. És kézen fogva együtt is mehettek!
2019. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

Azért azt is nézzük meg, hogy van-e értelme annak, amiről állandóan folyik a beszélgetés. Tudjátok, sok beszédnek sok az alja, van akik csak üres szöveget tudnak kiejteni a szájukon, de értelem, tudás nincs mögött.

Sajnos párom apukája is ilyen, órákig tud a semmiről beszélni. :(


De ha értelmes, tartalmas kommunikáció folyik a felek között, az teljesen oké. De valaki csak azért dumál, mert szeretni hallani a hangját, de értelem az nem szorult belé, attól én is falra tudnék mászni.

2019. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%

#7 nem veszem el tőled a lehetőséget, már az első válaszodon is látszott, hogy kattos vagy😘 Azért is próbálsz az elmebajodba másokat belevonni (először a kérdezőt, most meg engem küldenél pszichológushoz).

Mielőbbi gyógyulást kívánok! Nem kell válaszolni, úgyse jövök vissza elolvasni.

2019. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Valóban nem normális füldugóval aludni. Aki úgy alszik, eleve alvászavara van.
2019. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!