Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszik szerintem a lányom!...

Haragszik szerintem a lányom! Mit tegyek? 1hónap múlva lesz a 18. születésnapja és előre magkapta az ajándékát. Az ajándék egy hinta ágy és parfüm meg pár pipere dolog.

Figyelt kérdés
A lányom nem hiszem hogy nagyon örült a napágynak, bár nem vettem észre, csak ezt gondolom.Szerintetek is rosszul tettem hogy azt vettem neki, mert régen mondta hogy olyan kényelmes és jó volna nekünk is egy olyan.
2010. júl. 31. 15:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Előző, attól, hogy 18 lett, még nem lett felnőtt, csak nagykorú. Akkor felnőtt, ha eltartja magát, fel van nőve, ergo nem szorul segítségre.
2010. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
Az egy dolog, hogy említette egyszer, hogy jó lenne egy hintaágy nektek is, de nem hiszem, hogy ez volt a titkos vágya. Nekünk is jó lenne egy felfújható kertimedence, de ha ezzel lepnének meg a szülinapomon, biztos én is neheztelnék.
2010. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg nagyon is személyes ajándék attól függetlenül, hogy nem csak ő fogja használni, hiszen az ő vágya volt, ő mondta, az ő kedvéért van. Én nagyon örültem volna ilyen ajándéknak, és ha nem fogja fel, hogy nagyonis személyes ajándékot kapott, akkor ássa el magát. Más örül, ha egyáltalán kap valamit, nem kell annyira elkényeztetni a gyerekeket.
2010. júl. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nézetek hülyének de én tökre poénnak vennék egy hintaágyat a szobámban! :D zöld lenne a tapéta is mellé és imádnám :DDD

Ők kiskoromban játszották el, hogy vesznek 3fajta tortát ajándékként és szépen befalják mikor én tudják, hogy utálom az édességet. (kb 6szor játszották el):P

Nálnuk az a szokás, hogy kocsiba be aztán a boltban közölni, hogy mire vágyunk, ha futja rá a keret akkor megkapom ha nem akkor mást választani. Apu is szokott pénztadni de ő mindig mindent letud mintha valami idegen lennék, ugyhogy jobban szeretem ha együtt vesszük meg.

Így sértődés sincs, én azt kapom amire vágyom, ők nem hibázják el s egyeztetünk mennyit is szánnak rá.


Mivel már elég sokat költhettél a születésnap címen ezért több ajnándékot már nem kellene maximum 2000ft alatt. Egy szép rózsa s engedély, hogy menj érezd jól magad a barátaiddal elég lenne. :)

2010. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is a napágy miatt haragudhatott meg rád.Ugyanennyi idős vagyok,és bevallom én sem maradéktalanul örülnék neki,és el is árulom miért.:mi ebben a korban(és még egy darabig)szeretnénk olyan ajándékot kapni,amit csak a magunkénak érezhetünk.

Pl.: én nagyon szeretnék kombinált tűzhelyet a sima gáztűzhely helyett.Viszont ha ezt kapnám nem örülnék neki,mivel az inkább olyan családi karácsonyi ajándéknak számít.

Viszont ne hibáztasd magad ez miatt,elhiszem,hogy nem gondoltál erre. Mi fiatalok sokszor bonyolultak vagyunk.:)

2010. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Az ajándéknak örülni kell! Egy 18 éves örüljön,ha egyáltalán kap valamit! Ajándékot adni nem kötelező! Csak ezt a mai fiatalok nem fogják fel! Nekik minden kívánságukat teljesítse a szülő!
2010. aug. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Az ajándéknak örülni kell!"


Persze, csak ha már eleve a szülő el akar b-szni pénzt ilyenre akkor legalább olyanra költse aminek örül a gyerek.

2010. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Olvasva a kommenteket szomorú vagyok,hogy odáig jutott a világ,hogy a mai fiatalok nem tudják értékelni azt,hogy gondolnak rájuk,időt fordítanak arra,hogy kitalálják,megvegyék mit szeretnének...

Ajándéknál tényleg a szándék a lényeg.

Érdekes nálunk szülinapon torta van,közös programm(fürdőzés,mozi,étterem)és még egyik gyerek sem sipákolt,hogy az nem csak az övé,más is jól érzi magát.

2010. aug. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre hogy örül,megpuszilgatott, és benne ül vagy fekszik.Egyébként együtt választottuk ki, és mondtam hogy ez lesz az ajándék.Nem ellenkezett, és örül biztosan csak én bemeséltem magamnak, hogy nem örül.
2010. aug. 1. 10:19
 20/21 anonim válasza:

én örülnék a hintaágynak, de nagyon zavarna a tudat, hogy ilyen sok pénzt költöttek rám... ezt leszámítva tetszene. :) kár, hogy ilyen meleg van.


16/L

2010. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!