Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családodon belül te kedves...

A családodon belül te kedves vagy kb mindenkivel és próbálsz mindenkinek megfelelni vagy olyan vagy amilyen vagy, akár bunkó, nem akarsz megfelelni senkinek?

Figyelt kérdés

Érdekel hogy mit gondolnak rólad, az öltözködésedről, döntéseidről a családtagjaid?

Vagy aki szeret az szeret, aki nem az nem?

Aki próbál bele szólni az életedben azt hogyan kezeled?



2020. jún. 13. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Én nem színlelek. Mindig furcsán néztnek rám, lenéztek, mostmeg nem lehet levakarni őket.

Előtte kutyát nem érdekeltem, amióta elköltöztünk jönnének hozzánk, jönnek zaklatni a munkahelyemen. Aha...

2020. jún. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Önmagamat adom, nagyon fárasztó lenne még családon belül is az örökös színház. Bunkó nem vagyok, mert a bunkókat az élet minden területén utálom. De velem sem azok a családtagjaim.
2020. jún. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapbol igyekszem kedves lenni. Minden csaladtagommal. Ha valaki velem bunko akkor inkabb elkerulom, de nem szeretek direkt visszabunkozni stb.

Megfelelni nem akarok, termeszetesen vannak alap illedelmessegi elvarasok vagy csaladi szokasok, amiknek "megfelelek, mert elvarjak", de ezek lyanok mint pl. ragaszkodnak a karacsonyi kozos ebedhez, igy igyekszem a karacsonyi programjaimat ugy szervezni beleferjen ez is. Nagymamam szulinapjara szepen feloltozok, mert nagymamam szereti ha szepen fel vagyunk oltozve, de ezeket nem erzem meg akarok felelniek es nem hiszem ilyenkor kellene kielnem magam hogy na de en akkor is rocker vagyok es szegecses ruhaba jelenek meg😀.


Viszont nem befolyasoltak es nem kenyszritettek ram se parkapcaolatot, se foglalkozast vagy munkahelyet blabla. Es az eletembe is csak annyira szoltak/szolnak bele, hogy vagy tamogatnak vagy velemenyt mondanak, hozzateve igy latjuk de nem akaruni beleszolni.

2020. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Szarok beléjük. Anyámat látom kétszer évente, tesómat egyszer kétévente. A rokonság többi tagja nem létezik számomra. (Férjem és lányom "a család".
2020. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Azokkal vagyok a legnyersebb akik közel állnak hozzám, jópofizni senkivel nem szoktam, lesz rok másokat, így sokan bunkónak tartanak. Az őszinteségem sem mindig tetszik az embereknek, de hazudni meg nem fogok. Megfelelni még magamnak sem szoktam, nemhogy megpróbáljak másoknak. Abszolút nem érdekel mit gondolnak rólam. Aki kedvel az így kedvel, vagy éppen pont azért, mert tudják, hogy nem játszom meg magam
2020. jún. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves vagyok, de alapvetően ilyen szempontból normális családom van, nem szoktak a dolgaimba beleszólni. Max a szüleim azok, akiknek ha nem tetszik valami, akkor elmondják, de velük is normálisan meg lehet mindent beszélni.
2020. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
100%
16-17 éves korom körül bevettem a leszarom tablettát. Olyan megfelelési kényszert neveltek belém, hogy 2 év terápiával tudtam csak leküzdeni. Ha a 500%-ot teljesítettem se voltam sohasem jó. Leléptem a fenébe, a szüleimet látom évente 3x, a többi rokonnal amúgy se tartottunk kapcsolatot. Nekem a család azok az emberek, akik mellettem álltak akkor is amikor rosszul ment és egyikük se rokonom. És ők nem várják el a színházat sem.
2020. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem minden rokonommal jövök ki a legjobban,főleg az unokatestvéreimmel. a keresztszüleimmel is elég közömbös vagyok,kivéve azokkal akiket sokkal közelebbinek érzek. teljesen tudom,hogy mit gondolnak rólam,hogy én vagyok az a csendes,senkihez nem szól és senkinek nem mosolyog fajta,de engem ez különösképpen nem érdekel. ahogy idősebb leszek annál jobban kezdek eltávolodni tőlük,gyerekként az az imádnivaló fajta voltam és mindig ált körülöttem a fesztivál,amikor a legfiatalabb egyén voltam a családban,de szerencsére mások átvették a "helyem".
2020. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
50%
Senkinek se próbálok megfelelni. Akinek nem tetszik valami,azzal nagyon durva szoktam lenni.
2020. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!