Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom havonta iszik, sok...

A párom havonta iszik, sok pénzt elkölt. Most adódott neki egy lehetőség, hogy aug. Elején el tudna menni. A munkahelye ajánlotta neki. Megbeszéltük és most már ő is menni akar. Engedjem el, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ezalatt a nyolc hónap alatt mióta ismerem,csak ivott,napokra eltünt,magamra hagyott.A kocsmában állítólag afizetését ellopták a telefonjával együtt.Közben meg az albérletet fizetni kell,felelőtlen nagyon.Az is lehez,hogy van valakije,nem lehetetlen,csak nem vallja be,habár kinek kellene egy szenvedélybeteg alak?Gyerekeim külön élnek,felnőttek.Szerintem inkább menjen el,nehéz lesz,tudom,anyagilag is,de a nyugalmam meg lesz legalább,és egy életem van.Irjatok erről mi a véleményetek.
2010. aug. 1. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántás, de véleményt kértél.

Hagyd ott, soha nem lesz ez egy normális kapcsolat. Nyugalmat akarsz, de a munka se tart örökké, és ha tényleg ilyen link alak, akkor lehet nem tart sokáig.

Egyszer élünk, ne rontsuk el egy életre való lekötéssel, ha semmibe vesznek!

2010. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Nincs jövője és ha vele maradsz neked sincs.
2010. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is fejezd be vele a kapcsolatotokat. Viszont ahogy tudsz, próbálj neki segíteni, mert szüksége van rá.
2010. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnos énis csak ezt tudom mondani!

A nyugalmad és az egészséged megőrzése érdekében hagyd el a jelenlegi párod még akkor is ha nehéz.

Persze a te döntésed,mi csak tanácsot adunk.:)

A szenvedélybetegségből nagyon nagyon nehéz kigyógyulni.És ez tapasztalat hidd el.Ha szereted a férfit akkor próbáld meg végig csinálni,ha nem szereted már akkor ne tétovázz. Hidd el találsz jobbat tőle aki tényleg megbecsül téged,nőként bánik veled és tisztességes!Próbáld a gyerekeid véleményét is kikérni(ha még nem tetted) ők ismernek és tudni fogják hogy mi lesz neked a helyes út.Kívánok neked egy boldogabb és nyugodtabb szeretetben gazdag életet.

2010. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezt az egészet nem értem! Mi a kérdés? Most az a baj, hogy a párod külföldre megy dolgozni vagy hogy sokat iszik? Ha csak a kérdésedet olvasom az is kesze-kusza.
2010. aug. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha útjába állsz, megfogod kapni tőle előbb-utóbb, hogy miattad szalasztotta el élete nagy lehetőségét, és Te leszel oka a továbbiakban, hogy iszik.

Helyedben én nagyon örülnék, hogy elmegy, méghozzá saját érdekből és harag nélkül. Az ilyen ember mellett egyre rosszabb lesz az élet, mert az alkoholizmusból alig-alig van visszaút, sőt egyre súlyosbodik. Egy idő után, ha nem lesz pénze italra, lop tőled, vagy akárkitől, mert muszáj innia.

2010. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat a helyesírási hibáért, ami elkerülte figyelmemet. Helyesen: meg fogod kapni.
2010. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is az a véleményem, hogy hagyd el a párodat. Ez nem is kérdés. Mindenkinek egy élete van; senkinek nincs tönkretenni azt. Ahogy írod, inkább egyedül, akkor meg lesz a nyugalmad is, mint rossz kapcsolatban!

Mióta megszabadultam az exemtől, aki nem dolgozott, nem számíthattam rá semmiben, s elkezdett inni is, egyedül vagyok, de nem magányosan! Az egyedüllét és a magány nem ugyanaz!

2010. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
... senkinek nincs joga tönkretenni - kimaradt egy szó
2010. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem külföldre menne,hanem egy másik városba,ott lenne neki szállás,a munkahelye ajánlotta fel,gondolom most van hely.Ha pedig ezt elszalasztom,hogy elmenjen,ki tudja mikor tudok megszabadulni tőle.Eléggé megcincálta már az idegeimet,csak nyugalomra vágyom,inkább éljek szűkösen.

Irjatok róla,ti mit tennétek,úgy érzem válaszút elé érkeztem és DÖNTENEM KELL!

2010. aug. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!