Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza lehet ütni vagy szó...

Vissza lehet ütni vagy szó nélkül tűrni mert gyerek vagyok ő meg az anyám?

Figyelt kérdés

Anyám idegbeteg,néha ok nélkül belém köt és meg is ver. Rokonokhoz nem tudok költözni,mert messze laknak,és iskolát kell váltanom akkor és az utolsó évben már nem szeretnél. Gyermekvédelmiseknek nem akarok szólni,mert egy az h nem hinnének nekem,mivel nyom az sosem marad,meg frankón meg tudja magát játszani.- Másrészt akkor a kisebbik tesóm intézetbe kerülne vagy rokonokhoz,vele meg jól bánik anyám és szeret az iskolájába járni,épp most illeszkedett be egy év után. nem akarok vele igy kicseszni.

Már már ott tartok h ha megver akkor vissza ütök. De mégiscak az anyám. Vissza lehet ütni ilyenkor h védjem magam?

17/F


2010. aug. 1. 14:01
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
15%
Sok mindent csinálhatsz, de egy anyát megütni, szerintem a legnagyobb vétek!
2010. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ne üss vissza, hanem inkább próbáld meg lefogni, hogy se benned, se magában ne tehessen kárt. Én sosem emelnék kezet anyukámra, max arrébb tenném, ha útban van, mivel mindig közém meg apám közé ugrik, ha összeveszünk. Apámat már többször megütöttem, mikor belém kötött, tőle sosem tűrtem el szó nélkül semmit. Igaz, ő meg eltörte a vállam, szóval volt nyoma is :S

Ha eddig kibírtad, szerintem próbáld meg még kihúzni egy évig, főleg, ha a kistsód érdekeit tartod szem előtt, aztán pedog jelentkezz valami jó messzi főiskolára vagy egyetemre, ahonnét ritkán kell hazajárnod. Én amióta az eszemet tudom, számolok vissza, még egy hónap, aztán szabadság.

2010. aug. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
35%

Én gyűlölöm az anyámat.Nem érdekel ki mit mond vagy mennyire undorítónak tart emiatt de nálunk ez történt: sztori ugyanaz dettó.Sőt..még voltak cifrább dolgok is.Egy nap mikor a tescoban voltunk,hugomnak barbi baba,baba ház,beszélő-pisilő baba,minden 70.000 Ft.-értékben.Én szerettem volna egy mp3-at már hónapok óta 13.000-ért.Beraktam a kosárba.Elkezdett ordibálni szokásához híven,mire én képen töröltem megmondtam neki,befogod a pofádat és megveszed.Vissza akart ütni de mondtam neki esküszöm eltöröm a kezed ha megteszed.Erre elkezdi hogy mondhatsz ilyet az anyádnak?Én szépen elismételtem neki ő miket szokott mondani és a végére hozzátettem,ez nem anya ez egy korcs söpredék szarkupac.Azóta nem mer kiabálni,és megveszi amit akarok nem csak a hugomnak.Ennyi.Bár amint 18 leszek úgyis elhúzok,úgyhogy elég későn léptem de mostmár mind1.17/F



Szerinted ez a válasz nem hasznos.


A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:59

Privát e-mail a válasz írójának


szerintem ez a te válaszod egy kérdéshez ::S

elég gáz.

2010. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos igaz...Nem lehet megütni.De védekezni lehet!Az megint más.Sok 'anya' ezzel él vissza h nem ütheti meg a gyerek.Engem is néha próbál ütögetni pedig már 18 leszek és nevetséges h ebben a korban is képesek kezet emelni.Tiszta szégyen az az igazság.Rendszeresen szokott am bántani? Mert az már nem normális...
2010. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim válasza:
97%
Azért vissza ne uss.Fiu vagy megtudod védeni magad.Az én anyám is rákapott a verekedésre mikor kicsit elmentem egyfele.Volt mikor megérdemeltem de mikor nem akkor nem turtem.Lány vagyok de megtudtam védeni magam.Megfogtam a kezét és nem engedtem,h megusson.Rájott,h már kinottem az ebbol és nem ér el vele semmit igy azota nem ut hozzám.Probáld ki.Fogd meg a kezét.Vghay magyarázd el neki a helyzetet.Ha nem lehet akkor irj levelet.Nekem a levél bejott.Sok szerencsét
2010. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim válasza:
86%
már bocsánat..de ő megütötte az anyát már egy mp3-ért ami szerintem szánalmas.amit nem fogsz megkapni azért anyádat fogod verni?
2010. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:

nem én irtam azt a kommentet. mellesleg nekem öcsém van és nem hugom

Engem általában puszta kézzel üt,meg hosszú hajam azt is tépi. Csónokat szokott belőle kitépni,próbálkozni szoktam h lefogom ,de a múltkor is túl erősen szorítottam meg a kezét mikor le akartam fogni,aztán már sápítozott h megütöm és bántom,ocsmány vagyok,etc... Már ott tartok sokszor h legszívesebben vissza ütném avyg én is megráncigálnám a haját h vegye már észre magáét. Az én szememben ez nem anya. ő nekem már nem az anyám,csak egy idegbeteg r.ibanc

2010. aug. 1. 14:16
 8/55 anonim ***** válasza:
87%
Énis sokszor annyira felbosszantom magam h képes pofánvágni 18 évesen az anyám:S...Sokszor úgy vagyok vele hogy úgy telibevágnám de utánna mindíg eszembe jut h akármi is van nem emelhetek a szüleimre kezet...És pont.De a szülő miért teheti meg ? Erre válaszoljatok...
2010. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
30%
akkor meg normálisan kéne fogalmazni már ne is haragudj..
2010. aug. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
76%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:16

neked szólt ..

2010. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!