Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek láthatási per a...

Gyermek láthatási per a páromnál. Mi vár rám?

Figyelt kérdés

A párommal négy éve vagyunk együtt és van egy lassan 5 éves kislánya.A párom még sosem vihette magával a kislányt sehová,csak a gyerek anyjánál találkozhatott vele. A nő módszeresen akaszkodik ránk már évek óta, vagy a barátomat akarta vissza szerezni ( rám fittyet hányva)vagy épp a pokolra kívánt minket, mert együtt vagyunk.Nem miattam szakítottak,újként kerültem ebbe a tragikomédiába. Mi mindig kedvességgel és szeretettel viszonyultunk a kislányhoz,de a csaj egyszerűen megkattant,eddig főleg akkor szemétkedett, ha nem volt pasija, most azonban egy komolyabbnak tűnő kapcsolata alakul, mégis abuzál minket mentálisan,akár a nyílt utcán is.( A gyereket nemrég először elvihettük két órára, de utánunk jött a Városligetbe beszólogatni) Számomra ez a helyzet méltatlan, és lassan arra jutottam, hogy a nő pszichológiai eset, mert a beteges akaszkodása, " csak ti vagytok nekem" és a gyűlölethullámai,illetve az önsajnaltatása váltakoztak folyamatosan. Rám is féltékeny, nem egyszer volt hogy látta hogy milyen jól elvagyok a kislánnyal, és teljesen kiakadt,közénk állt és elkezdte kényszeresen simogatni a gyerek fejet, illetve nyünyörészni neki.Szerintem ez a helyzet abszolút nem normális, teljesen belelátott a kapcsolatunkba,folyamatosan jelen volt,mert a páromnak egész nap messengeren írogatott. Most,hogy nemrég lett egy új párja valamennyire megkönnyebbültem, nyilván neki máshogy adja elő a történteket,most mi vagyunk a rosszak újfent. Ellenben úgy érzem hogy a kapcsolatomat lassan felőrölte ez az egész, és most a nő ragaszkodik a bírósági végzéshez ahhoz, hogy a barátom elhozhassa a gyereket.

Én ebből szeretnek kimaradni amennyire csak lehet, sőt, már egy ideje azt fontolgatom, hogy véget vetek a kapcsolatomnak is,mert elég volt a cirkuszból. Mindig minden róla szólt, az aktuális hangulatairól és tönkretett idegileg, hogy sosem tudtam mit akar a páromtól. Sosem őszinte,mindig kimagyarázta magát és a nyomulását,nekem ebből elegem van.

Szeretném meg kérdezni, hogy akik hasonló helyzetben vannak,azoknál hogy alakult a helyzet,ha esetleg együtt maradtak a párjukkal akkor hogy vészelték át ezt az egészet, és hogy tudták kizárni a mentálisan beteg labilis exet az életükből.

Köszönöm előre is!



2020. júl. 1. 15:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
9%

Mind a kettőt (srácot, gyereket) el fogod veszteni. A köv.lépése a nőcinek a zsarolás lesz. Te pedig szó nélkül segítesz nekik visszatérni, hogy az a szerencsétlen gyerek, aki már így is annyit szenvedett, és össze-vissza rángatva volt legyen vége ennek a cirkusznak.

Aztán ne csodálkozz, hogy a visszatérésük 2. napján a srác meg fog hajnalban jelenni nálad.

2020. júl. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
8%
1*A köv.lépése a nőcinek a zsarolás lesz.A nőci anyukájával fogja kezdeni, majd ő lép színre.
2020. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Mindent leírtál, csak azt nem, hogy a párod hogy viszonyul ehhez? Pedig neki kellene rendet tennie, és ha igazi férfi, akkor te neked nem kellene szenvedned ennyit a nő miatt.
2020. júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd ott, amíg nem kattansz meg te is teljesen. Ennyit nem ér egy farok sem, hát nem találsz magadnak utánfutó nélkülit?
2020. júl. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
10%
3 Látszik ebből a hozzászólásból, hogy nincs gyereked. Fel se tetted volna ezt a kérdést, és egy ilyen hozzászólást sem írtál volna.
2020. júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
23%
Mi ez? A szokásos mesike a gonosz exről, meg az ártatlan bari új nőről? Engem érdekelne a történet VALÓS másik fele is....
2020. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
6 Mi közöd hozzá?:D Semmi. Max. morzsákat, a lényeget sosem fogod.
2020. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
59%
6-os igaz, az éremnek két oldala van, kicsit érdekes, hogy a kérdezők sosem hibásak semmiben. Elgondolkodtató...
2020. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Kedves 6/6!

Mesike?

Mert szerinted én mi rosszat tettem azzal hogy a szakításuk után egy évvel összejöttem a párommal? A nő két hónapra rá már könyörgött neki hogy aludjon náluk,stb. Sajnos ez y valóság és már lassan bánom,hogy bele mentem.

2020. júl. 1. 15:24
 10/35 anonim ***** válasza:
0%
*Max. morzsákat, a lényeget sosem fogod.Hogy pár évre be legyen fogva a szád, addig is szerencsétlen faszit nem gyötröd.
2020. júl. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!