Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az, amit azért nem...

Mi volt az, amit azért nem vettél meg a gyerekednek, mert szerinted már kinőtt abból a korból, hogy neki való lenne? Hány éves volt akkor?

Figyelt kérdés
És ugyanaz, mi volt az, amit nektek nem vettek meg a szüleitek, mert szerintük már túl idős voltatok hozzá?

2020. júl. 10. 14:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

6-os

Sajnos rengeteg ilyen n.mber van,én is szoktam ilyeneket látni a boltban.

2020. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkább fordított a dolog. A nagyobbik gyerekem már 22 éves, de még mindig társasjátékozunk - csak már komolyabbakat is. De éppen úgy jó egy ostoba kinézetű labda a medencébe vagy egy világító pohár (azt kapta karácsonyra, nyakba akasztható, zsinórral, buliban vicces). A kisebbik most volt 18 és pár napja egy bolond alakú mini vízipisztolyt vettem neki. A párom nem győzött szentségelni, mert azóta lesből lövöldözik a lakásban, meg kifelé az ablakon ha előtte megy el valaki a kertben.

Mindig az volt csak kérdés, hogy van-e értelme annak amit szeretnének és azt a pénzt megéri-e amibe került. Addig fiatal az ember amíg játszik, és a bolondos, gyerekes dolgok még egy öreg embernek is okozhatnak kis egyszerű örömet.

Egy dolog volt amit nem tettem, ovis koruk után nem vettem nekik olyan ruhákat, amiken az adott pillanat rajzfilm vagy szuperhősei voltak. Mert az pár hónappal később már nevetséges volt. De amikor egyszer nagyon akart egy ilyet a lányom, még az sem volt akadály, mert amúgy is szezonális volt az a kis póló és mindenképpen kinőtte volna mire a rajta levő Disney sztár "elavul".

2020. júl. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban nagyon szerettem volna ilyen beleülős autót, amit lábbal lehet hajtani. azt mondták, hogy már túl idős/túl nagy vagyok hozzá, már úgy értve, hogy nem férnék bele. Szerintem inkább túl drágának találták.
2020. júl. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%
6 éves kisfiam mindig a babajátékoknál köt ki. Nem engedem neki, hogy zenélő nyomkodós babagitárt vegyen pl.
2020. júl. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Jarassegito kisautot nem vettem a 10 eves gyerekemnek. Azt mondta a plusseinek kellene. Elmondtam o mar kinotte a plussok meg sose fogjak azt a kort elerni hogy jarni tudjanak. Megertette.
2020. júl. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Nyuszimotort nem kaptam, mert attól féltek, hogy ha egyszer azzal elindulok, többé engem nem látnak.
2020. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
Lányom jelenleg egy lábalhajhatos kistraktor a vágyik mert azt látta meg itt faluban az egyik korabeli gyereknél .
2020. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Metionin ***** válasza:
98%
Én anno nagyon szerettem volna játék pisztolyt meg legót de nem kaptam, mert az fiúknak való. Kaptam helyette babákat amikhez hozzá se nyúltam. Illetve amikor az első biciklimet kaptam, elmentünk kiválasztani és nekem egy sötétkék tetszett de nem azt vették meg hanem a rózsaszínt, mert egy lányhoz az illik. Mekkora baromság.
2020. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Lányom nem szereti a babákat,így egy darabb sincs már itthon,ellentétben rengeteg Lego,biciklije ugyan nem rózsaszín de lányos mintájú kék-tejeskávészinű.
2020. júl. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!