Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt elhiszitek? Ma döbentem...

Ezt elhiszitek? Ma döbentem rá, hogy a Párom (25) egy munkatársnője (! 45! ) aki velem is jóban van többször rányomult s bepróbálkozott!

Figyelt kérdés

Véletlenűl elszólta magát, hogy beszélgetett Xhölgyel ami tök normális csak hát a híváslistájából ez nyomtalanúl eltünt. (ezt onan tudom mert az ő mobiljáről telefonáltam, rendszeresen használjuk egymásét) Utánna kiderült egy még érdekesebb, hogy a nő többször dörgölőcködött hozzá bulikban (ahol én nem voltam) s csábítgatta de párom ellenált (?) mondván engem szeret.

Legutóbb mikor kihangosítva volt a mobil s úgy beszélgettünk vele egy időre kimentem a szobából. Mikor 10perc után visszatérőben voltam halottam a nőt amint azt ecsetelte kacér hangon, hogy ha én nem lennék azért ő se álna ellen. Én nem szóltam akkor rá semmit, hisz féltékeny nemtudom rá lenni, viccnek fogtam fel.

Tudom páromról, hogy szeret s a nő is rendes csak fut ki az időből hát próbálkozik mindenkinél had legyen egy normális kapcsolata de ez... hát nagyot kell most fújnom.

Nem vagyok hárpia s vitázni se akarok ez miatt de most erre mit mondjak? Ledöbentett. Hogy lehet ilyenre normálisan reagálni???


2010. aug. 2. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van egy ilyen ismerősöm. Hobbija a fiatal pasik elcsábítása. Sokaknak bejön, hisz érett nő, stb. Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja ezt, a válasz annyi volt: izgalmas. :(
2010. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nő a főnöke?
2010. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából, ha párod szeret és te vagy neki az igazi, a jóisten is dörgölőzhet hozzá, akkor sem fog megcsalni.

Én a nőnek annyit mondanék finoman, hogy legyen szives egy kicsit kevésbé közvetlen lenni, mert elkötelezett férfihez nem dörgölődzünk és már eljutottál arra a szintre, hogy zavar.( mondjuk én biztos nem ilyen finoman fogalmaznék, de a leírtakból te visszafogott ember vagy én meg nem :D) Majd ezek után párommal is leülnék, hogy ő mit szeretne, ha a nővel akar lenni szóljon ne rabolja az idődet, ha nem, akkor éreztesse vele, hogy nincs semmi esélye. És tudod ez is mindig két emberen múlik, a csaj azért kacérkodik, mert van rá vevő....ha párod nem lenne vevő rá nyílván nem neki kacérkodna.

28/N

2010. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A pasid akkor méirt nem szól neki,hogy nemkéne ezt művelnie?Ezt finoman is meglehet mondani! Én azért nyitva tartanám a szemem!:P
2010. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiatal pasik imádják ha idősebb nő dörgölődzik, vagy mi. Utálatos az ilyen 40 feletti nő. Egyik ismerősöm még ráadásul fiatal apukákra hajt. Neki mindene megvan, csupán játék számára a dug@s. Elszomorít. :(
2010. aug. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A nagyhelyzet az, hogy valahogy zsigerből jön belőle ez, olyan neki mint a levegő ahogy ismerem s mindenivel ilyen nemcsak a párommal. Hiába mondanánk. Nem a főnöke.

Csak hát igen, van egy picink is.

2010. aug. 2. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Az elkôzôknek igazuk van/ Mondd meg a párodnak, hogy éreztesse vele, hogy nem kell neki, különben elgondolkodsz a kapcsolatotokon. Én is hasonló cipôben vagyok és képetelen vagyok elviselni. Ezt meg is mondtam a páromnak, de mondjuk a csaj még nem tett ilyen nyilvánvaló kijelentéseket. Ha a barátod nem teszi meg, hogy eltaszítja magától, akkor nem szeret igazán.
2010. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!