Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a nők miatt...

Az igaz, hogy a nők miatt lesznek a férfiak hajléktalanok?

Figyelt kérdés
Ma, mikor mentem haza, a játszótéren ült három férfi és gúnyolódtak. Azt mondták nemsokára apukád is ideülhet közénk, meg hogy a feleségük miatt élnek most az utcán, mert mindent elvettek tőlük. Apukám különben sem él már.
2020. aug. 11. 13:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Az alkoholizmus miatt. A nők csak nem tűrik ezt el otthon.
2020. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
nem igaz
2020. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Igaz.

Ha nem lennének nők, nem születnének fiúk, akikből férfiak lesznek.

2020. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
a hajlektalanok jelentos resze a pia vagy drog miatt kerult az utcara, nem 'a nok' miatt.
2020. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Aha, persze. Házasság után alapvetően feleződik a közösen szerzett vagyon, amit az egyik fél még házsság előttről vitt, vagy közben örökölt, az különvagyon. Soha nem volt ezeknek semmi értékük, csak jó szidni a volt asszonyt. Amúgy is mit ücsörög 3 felnőtt gyerek nélkül a játszótéren, húzzanak máshova.
2020. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonymousreview60 ***** válasza:
33%

Nem igaz, de nem is teljesen alaptalan, amit mondtak.

A hajléktalan férfiak egy nagyon nagy hányada azért került az utcára, mert a gyerekeket és a lakást a feleségnek ítélték, utána ő a munka mellett/helyett időlegesen sokat ivott, emiatt kirúgták a munkahelyről és/vagy a munkásszállóról, és utána az alkohol+depresszió kombinációval nem tudta a szobabérlésre valót sem előteremteni. Se gyerek, se lakás/otthon, se nő, aztán munka se. Ekkor nagyon nehéz megállni, ha nincs erős védőháló (szülők, barát stb.)

Hasonló esetben a nők jobban mozgósítják a kapcsolati tőkéjüket, nem szégyellnek annyira segítséget kérni, nem isznak annyit, hanem csokit esznek stb., emiatt nehezebben csúsznak le ennyire.

2020. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
14%
#4: Ahogy te tévedsz, csak szeretik az emberek ezt hinni. Van persze ilyen is, de gyakran először van az utca, az vezet a piához meg a droghoz.
2020. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
87%
Ha azért vált el tőle az asszony, mert egy megbízhatatlan alkoholista, akkor lehet hogy az utcára kerül. De nem a válás miatt és nem a neje miatt, hanem az alkohol miatt.
2020. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

7/8


"#4: Ahogy te tévedsz, csak szeretik az emberek ezt hinni. Van persze ilyen is, de gyakran először van az utca, az vezet a piához meg a droghoz."


Akkor arról világosíts már fel, aki utcára kerül és csakis másokat hibáztat sanyarú sorsa miatt, annak mégis miből telik piára/drogra (pláne!)

Amit én tapasztalok, hogy a legtöbb visszaél a jóindulattal, ha nem adsz neki, akkor beszólogat - hisz neki alanyi jogon jár -, másnap meg látod, hogy ott piál és dohányzik.

Valahogy meguntam sajnálni őket.

2020. aug. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%
#9: Hogy honnét van némi bevétele az semmilyen összefüggésben nincs az utcára kerülésének az okaival. De amit írtam igaz. Azt látjuk, hogy büdös, iszik-drogozik, nem dolgozik, biztos ezért hajléktalan. Én nem vagyok büdös, nem iszom-drogozom, dolgozom, tehát én nem lehetek soha hajléktalan. Hát nem egy frászt.
2020. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!