Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz érzés, hogy ő volt az...

Rossz érzés, hogy ő volt az első, hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Úgy szerettem volna, hogy igazán olyannak adjam magam először, aki megérdemli. Hosszú, hogy miért és hogyan, de nem szépen ért véget a kapcsolatunk, megalázottnak érzem magam, és azt is érzem, nem becsült meg eléggé. Most meg hasogat a fájdalom, hogy érdemtelenre pazaroltam magam.
2010. aug. 5. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezellen már nem tudz mit tenni, akkor rontottad el. Lépj túl rajta. Keress olyan valakit, aki megbecsül és nem aláz meg. Ami volt, elmúlt.
2010. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem érdemes megmaradni az első mellett. Nekem ezt mondták. Hidd el, megtalálod a hozzád illőt! Ne add fel! Fel a fejjel!
2010. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez hülyeség! Arra gondolj, hogy amikor odaadtad magad, akkor úgy érezted, hogy megérdemli, és biztosan voltak szép perceitek.

Mindössze annyi történt, hogy nem "úgy" szeretett, ahogy téged szeretni kell.

Az a fontos, hogy nem egyéjszakásban vesztetted el, hanem szerelemből. Az egy másik kérdés, hogy a szerelem elmúlt. Van ilyen.

Az ember a legritkább esetben találja meg rögtön az igazit.

2010. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt. Lebukott egy társaságbeli lánnyal-akit a barátnőmnek tartottam. És mindez ráadásul felvételi előtt egy nappal... Az jól esett mondjuk, hogy a haverjai mind mellém álltak, mert nagyon szerettek.


Nem tudsz mit tenni, tanulsz az esetből, kivizsgálod te is mit hibázhattál ,stb. Azóta amúgy csak normális barátaim voltak.

2010. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Átérzem.

Ugyanez volt nálam is. Ma már értem, miért mondják a szüzességre, hogy "kincs" a lányoknál. Van egy ismim 20on felül, biztatom, ne aggódjon, majd eljön a neki szánt fiú, nehogy "trendi" legyen lefeküdnie olyannal, aki csak játszik vele.

Én sajnos beleugrottam abba a csapdába, hogy a fiúnak ez jelent valamit, és tisztelni, szeretni fog ezért, és felismeri, hogy miért neki adtam... Ja, tisztelt...2 percig :((, aztán futott a kapcsolat még vagy 3 hónapig.

Míg élek nem tudom elfeledni, hogy érdemtelen kapta meg.Ha lehetne visszacsinálni, megtenném. De így csak hordozom magamban. Valahol büntetésnek érzem, hogy nem bírtam tovább várni a kíváncsiságommal.

2010. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

teljesen jól mondja a harmadik...

ne keseregj ezen!

2010. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem az a lényeg! Ebbe mindenki beleesik aki szakít azzal akivel először lefeküdt. A lányok nem könnyűvérűek, a jelenlévők és jómagam biztos nem. Akkor úgy éreztük, hogy helyes amit teszünk, de megromlott a kapcsolat és elváltak útjaink. Ez megesik.

Ne ezen rágódjatok, mert van ennél fontosabb is. Hidd el, nagyobb "kincs" az őszinte, tiszta, becsületes lélek és jószándék, mint a szüzesség, ami önmagában nem jelent sokat. Az nehezebb ami utána jön. Rendes kapcsolatot kialakítani valakivel és egészséges szexuális életet élni.


Ez legyen a legkisebb gondunk azt mondom. :D

2010. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Érdemtelenre pazaroltad magad. Ugyan már. Nem olyan nagy cucc a szüzesség. És még az is lehet, hogy a következő is érdemtelen lesz. Túl kell lépni ezen. Pl én csak 28 évesen találtam meg az igazit, és csak sok pasi után. Tanultál a leckéből, legközelebb majd jobban figyelj, hogy kinek adod oda magad :)
2010. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tanulj az esetből,és ne dobd oda magad mindenkinek,akit igazinak gondolsz! Legyen önérzeted! Aki valóban szeret,és tisztel,az megérti,hogy nem bújsz rögtön az ágyába,mert tudja,hogy egy kapcsolatban nem a szex a legfontosabb. Ismerjétek meg egymás ízlését,érdeklődési körét stb.és csak azután legyen a szex. Különben csak váltogathatod a pasasokat,és a sokadik már ribinek fog tartani.

27/F

2010. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Rossz tapasztalat volt?Fájt?
2010. aug. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!