Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek én ilyesmiket?...

Miért érzek én ilyesmiket? Szerintem ha nem szeretem ennek nem így kéne lennie. Nem megkéne könnyebbülnöm?

Figyelt kérdés

Már 2hete hogy szakítottam a barátommal, mert nem éreztem hogy szeretem.

De mult héten találkoztunk még.

Aztán tegnap akart ismét, de bekeményítettem és elküldtem elég keményen, pedig hozott rózsát is...amit a kapum elé tett le. És még utána hívott kb 10x meg küldött 4sms-t amikre nem válaszoltam, és fel sem vettem a telot.

Azóta nem keres...

De tudom tiszta hülye vagyok, és nem értem magam.

Ezt akartam végig, de most olyan feszült vagyok, remeg a gyomrom és a kezem is...egész nap rá gondolok, hogy mit csinálhat, vajon nincs-e más lánnyal, mit érezhet stb.

És találkoznék vele, de tudom nem szabad.

De komolyan most hogy nem keres...olyan féltékeny vagyok, hogy nagyon:( És olykor úgy hozzábújnék vagy valami... És tudom hogy nem szabad, de felhívtam rejtett számról hogy egyáltalán be van-e kapcsolva, felvette, beleszólt, hogy "Hallo?!" én meg letettem.

Szóval féltékeny vagyok rá:(

18vagyok, ő20. 8hónapig jártunk.


2010. aug. 7. 18:26
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

és tudom hogy Ő még szeret engem, mert képes megalázkodni előttem... És tegnap tényleg mérges voltam már rá... de mégis ezt irta az sms-e végére (utolsó sms) "SZia Mazsola"

szóval ő nem haragszik énrám

2010. aug. 7. 18:29
 2/21 anonim ***** válasza:
Kersd fel és mondd el neki hogy többet érzel!! Még szereted Hát adj neki egy esélyt
2010. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

de fogalmam sincs, hogy szeretem-e:(

Nemtudom hogy menne-e ismét.

De félek hogy ha belevágok akkor bajok lesznek megint, ugyanazok amik voltak, de ha nem akkor már késő lesz.

Szerintetek ha szerelmes belém ennyire (Hogy ezek után is keres, virágot hoz stb) akkor mennyi idő után hever ki?

2010. aug. 7. 18:31
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Tudod.. van egy mondás : "Akkor jövünk rá mennyire fontos nekünk valaki, ha már elveszítettük".


Lehet úgy érzed, hogy fáj, és féltékeny vagy, de nem biztos hogy szereted,szerintem csak a megszokás miatt érzed ezeket.


Ha nem szereted, akkor ne táplálj benne reményeket azzal, hogy belemész a találkába.


Próbáld meg elfelejteni, kösd le magad valamivel.

Tudom, hogy nehéz, de menni fog.


17L

2010. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Probáljátok még egyszer meg!!


Mit veszithetsz??

Itt az élet elötted ha nem sikerül tovább lépsz

2010. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

én azt mondom, h ez már nem szerelem, hanem ragaszkodás.

én is voltam így, 9 hónapig jártam egy pasival, utolsó 2 hónapba már vártam h szakítsunk, kerestem a hibákat állandóan, nekem nem volt merszem otthagyni őt. Aztán szakítás lett a vége, 1 hónapot nyüglődtem, és rájöttem később h én már nem is szerettem őt, szimplán csak megszokás volt már, és nem is Ő hiányzott, hanem csak az h legyen mellettem valaki. Szóval szerintem felejtsd el tényleg, légy erős, majd találsz mást akivel igazi a szerelem, és nem akarod h vége legyen.

2010. aug. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

igen tudom.

De miért vagyok ennyire féltékeny?:( Szinte már fáj... és egész nap rajta jár az eszem

2010. aug. 7. 18:38
 8/21 A kérdező kommentje:
szoval hogyha ennyire szeret engem, akkor kb. mennyi idő még végleg kiszeret belőlem és végleg tullép rajtam???
2010. aug. 7. 18:38
 9/21 A kérdező kommentje:
és úgy elmennék vele pl. holnap moziba:S
2010. aug. 7. 18:45
 10/21 anonim válasza:
Egyéntől függ, az én barátomnál 1 hónap, de már 2 hét után nem keresett, csak a barátainak depiskedett.
2010. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!