Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell kiakadni mert...

Miért kell kiakadni mert ugyanaz lesz a férjezett nevem mint sógórnőmnek?

Figyelt kérdés

Ő is én is Krisztina vagyok. Leendő férjemnek van egy bátyja és a felesége ugy vette fel a férje nevét h csak a vezetéknevét.

Szóba került hogy én miképp fogom viselni a nevem. Mondtam h nem leszek Xné csak X Krisztina.

A leendő sógórnőm kiakadt h őt hivják így én nem vehetem így fel.

Már anyósjelöltet és a párom is hugát is belelovalta. Olyanokat mondanak h majd családi összejövetelen mindenki csak X2nek hív majd meg h majd én felbontom a sógórnőm leveleit mert ugyanaz a név lesz rajta.


Mondtam h ez hülyeség nem is 1 lakcímen vagyunk! Minek bontogatnám ott az olyan leveleket amiken a nevem van. Nem vagyok hülye.

Hiába mondom h őt Krisztinek hivja mindenki családi összejövetelen miért mondanák nekem h X2 maradok ugyanugy Tina.


2020. okt. 31. 13:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Egy kicsit fura, de számtalan ember osztozik ugyanazon a neven, és senki sem halt még bele. Ha más a becenevetek, akkor nem értem, min problémáznak.
2020. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
96%
Viszont ha nagyon nem akarsz -né lenni, de másra nyitott vagy, akkor amennyiben a leánykori neved és a férjed neve jól hangzik együtt, kötőjelezhettek is.
2020. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%
Mert hülyék. Azt csinálsz, amit szeretnél, semmi közük hozzá. Ennyi erővel legyen kiakadva, hogy úristen, mennyi nőt hívhatnak még így a világban. Basszus, ne legyen már ennyire gyerekes, meg a többiek se.
2020. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Nállunk pont így volt mamám 2 sógornője közt. De ők csak nevettek ezen. Akkor voltak nagyobb problémák is ennél... 🤔
2020. okt. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

Én tesóm arra tett megjegyzést, hogy én is kötőjelesen vettem fel a férjem nevét. :D Vágod, tök más a neve a férjeinknek, csak a leánykorink ugyanaz, de ugye x évig úgy éltünk. :D Szóval én már semmin nem lepődök meg.

Úgy vedd fel, ahogy neked tetszik, te fogsz azzal a névvel élni.

2020. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Vicces lesz, se ezen kiakadni...


Anno a gimis párhuzamos osztályban volt két Molnár Krisztina.


4 évig megoldották, sógornő is ki fogja bírni, főleg ha még a megszólítás is más.

2020. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
19%
Mert nők.
2020. okt. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Így járt két Kovàcs testvérként ez van, szerintem meg viccesnek kéne lennie, hogy mind a ketten Kovács Krisztina vagytok.


Nem tudom mit kell rinyálnia... Rokonságban fogják tudni, hogy te a Pisti párja vagy ő meg a Józsié...

2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
99%
Gondolom nincs levédetve a neve, hogy csak ő viselhesse...
2020. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Engem az jobban aggasztana, hogy olyanokat gondolnak rólam, hogy majd felbontogatom a leveleket, amiket náluk meglátok. Milyen család az ahol ennyire nem bíznak meg bennem?
2020. okt. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!