Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisfiam 2. születésnapjára...

Kisfiam 2. születésnapjára anyós tortával készült, ám mire odaértünk ebéd után, a gyertyák már el voltak fújva és a torta fele hiányzott. Nekem ez nagyon rosszul esett. Ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 19:01
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
Így már értem, s köszönöm! Még életemben nem hallottam ilyen buta viselkedésről. Én szóhoz sem jutottam volna. Ez inkább róla szólt mint a gyerekről. Azért mondd el neki, hogy a jövőben ezt a módot hanyagolja, mert a gyereknek igazán rosszul fog esni, vagy akkor inkább ne is csináljon semmit sem. Mondtál neki valamit, vagy kérdezted miért csinálta ezt, vagy miért nem hívott telefonon?
2010. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%

Mennyivel később értetek oda a megbeszélt időpontnál?

Volt már olyan,hogy bejelentkeztetek és mégse értetek oda?

2010. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7%

a szülinapban nem a torta a fontos. semmit nem jelent. sokkal fontosabb, hogy a kisfiad napja van, hogy őt ünneplitek, hogy végiggondolj az elmúlt két éven, és hogy az anyaságodat is ünnepeld.

ezen problémázni...röhej.

2010. aug. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor kéne azt megcsinálni, hogy meghívjátok ebédre, és a maradékot adjátok nekik... ilyen parasztokat, már bocs... legalább a gyertyát ne fújták volna el...

Meg kell mondani nekik, hogy ez igencsak neveletlen dolog volt a részükről, és hogy ilyen hülye kifogást még életedben nem hallottál. Remélem, akkor már eszükbe jut bocsánatot kérni, meg talán magukba néznek...

2010. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%

Már bocs, de ez teljesen h.ülye. Soha el nem tudtam volna képzelni, hogy valaki ilyet csináljon.

Annyira utálom, mikor valaki felajánl valamit, aztán az lesz a vége, hogy bár ne tette volna. Iszonyú kiábrándító.

2010. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem késtünk el, és nem is az a probléma, hogy megették a tortát. Én annyit kérdeztem, hogy nem volt kiváncsi arra, ahogy csillógó szemmel megörül a kisfiam a meggyújtott gyertyáknak? Hazafele bemmentünk a tesoba, vettünk egy kész tortát meg partykellékeket és otthon meggyújtottuk. Nagyon örült neki és tetszett hogy elfújhatta.
2010. aug. 10. 06:26
 17/20 anonim ***** válasza:
95%
Persze nem az a buta sütemény a lényeg, hanem ha én azt mondom, hogy tortával várom a picit, mert szülinapja van akkor az úgy is legyen! Maga a tett, hogy befalták a sütit az a gusztustalan. Ha ennyire bunkó valaki ne is süssön semmit! Nincs igazi szülinap gyertyaelfújás és tortavágás nélkül. Főleg egy pici gyereknek ez élmény. :(
2010. aug. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Én elég temperamentumos vagyok, szóval én úgy kikeltem volna magamból, hogy lehet, egy életre összeveszünk. Hogy csinálhat már egy nagymama ilyet? Még egy idegen sem csinál ilyet egy két éves gyerekkel! Na az én gyerekemnek ez lenne az utolsó szülinapja "nagyival"!
2010. aug. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem ti megtettétek, amit ebben a helyzetben lehetett, vettetek tortát, és otthon felköszöntöttétek.

A kisfiamnak többször is meg kellett gyújtani a gyertyákat, hogy sokszor el tudja fújni, 2 évesen is, 3 évesen is.

Anyósodék magukat fosztották meg az élménytől, erre csak azt mondom. Legközelebb otthon köszönteném fel a gyereket, anyósék meg csináljanak, amit akarnak.

2012. szept. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"ám mire odaértünk ebéd után, a gyertyák már el voltak fújva és a torta fele hiányzott."


Az unoka szülinapján miért kellett ebéd után mennetek? És mindehhez mit szólt a férjed, meg az apósod? Eszméletlen. Különben jólvagytok egymással?

2012. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!