Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnál a gyereke(i)dnek egy...

Írnál a gyereke(i)dnek egy szép, tartalmas levelet, lezárva, eldugva mélyen a fiókba váratlan halálesetre gondolva?

Figyelt kérdés
Mikor a szüleim elhunytak én sokáig reménykedtem abban, hogy találok majd valamilyen személyes üzenetet amelyben rám gondolnak és biztatnak vagy vigasztalnak, bármit üzennek amit nem mondtak el.
2021. ápr. 11. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az egyszem lányomnak, mert követtem el pár hibát.


De egyébként nálunk apám írt ilyet (tudta, hogy meg fog halni, rákos volt).

Nem volt amúgy olyan emelkedett érzés olvasni, mint pl. a filmekben, amikor ilyen van.

2021. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
94%
nem tudom én még nem gondoltam bele de most hogy mondod lehet hogy írok
2021. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Minek? Elmondok neki mindent, amit tudnia kell. Ami nem tartozik rá, az a halálom után se fog.
2021. ápr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Minek? Nincs annál szánalmasabb, amikor halála után is valaki még "csinálni" akar valamit...
2021. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
4. De van. A hozzád hasonló gyűlölködők.
2021. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De mi ertelme van egy ilyen levélnek? Max az első válaszoló esetében ertheto: ha tudja valaki, hogy még fog halni, talán könyebb számára iyg elbúcsúzni. De váratlan halálra keszulve hohy íród meg? Na és mikor? Havonta írsz egy újat, aktualizálva benne a dolgokat? És a gyerek hány éves korától írod? Komolyan nem ertem.

Amit el tudok képzelni, az az, ha naplót írsz és azt "hagyod ra".

Nincs titkolni valóm előtte, nincs olyan, amit akkor kellene megtudnia, ha már nem vagyok.

2021. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Váratlan esetre nem írnék, kivéve ha valami nagy titok van.

Ha tudnám hogy halálos beteg vagyok és nem lehetek majd vele az élete nagy eseményein (tanulmányok, szerelem, családalapítás) akkor írnék talán.

2021. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
pl en irtam par sort
2022. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!