Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 12 éve megszakadt a gyerekkori...

12 éve megszakadt a gyerekkori barátnőmmel a kapcsolatom egy tini hülyeség miatt. Most felnőtt fejjel sokat gondolok rá, felvenném vele a kapcsolatot csak nem merem. Iwiwen nem merem bejelölni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ami volt elmúlt. Nem érdemes a múlt miatt rágódni.

Nyugodtan keresd meg és jelöld be őt. Semmit nem veszíthetsz vele!

Szerintem biztosan örülne is neki. :)

2010. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz az iwiw-en bejelölni őt? Attól még nem szedi le a fejed. Ha visszaigazol mint ismerőst, akkor írj neki egy levelet és tisztázd vele a helyzetet.
2010. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be,legfeljebb ő nem jelöl vissza....nem hiszem ,hogy foglaklozna már a 12 éve történt dolgokkal.
2010. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld be,beszélj meg vele egy találkozást..:)

Egyikőtök sem veszthet semmit-ezt mondd meg neki!:)

2010. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
nyugi semmi baj nem lesz ha bejelölöd iwiwen. engem egy csaj kiközösített pedig régebben bff-ek voltunk és utána mikor kiközösített összevissza hazudgált rólam mindent ,h a többiek megutáljanak (kb 3 hónapja volt.) és most elköltöztünk (nem emiatt.) és állandóan nézegeti a vippem meg a faacebookon is bejelölt és ilyen szívecskéket küldözget. és én 3 hónap után nem haragszom rá. szerintem ő biztos ,h nem haragszik rád 12 év után és lehet ,hogy szeretne veled újra barátkozni ^^.
2010. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem mered bejelölni, akkor fogadd el, hogy gyáva vagy.
2010. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jelöld be. Mivel sok éve nem beszéltetek, szerintem már ő is túllépett a sértődésen. Ha meg nem, hát akkor sincsen vesztenivalód. Én iwiwen kerestem meg az egyik ismerősömet, akivel utoljára 6 évesen találkoztam. Óvodában a legjobb barátnőm volt. Megismert, és visszaigazolt :)


20/L

2010. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
jelöld be..:) max nem lesz belőle semmi...te megpróbáltad
2010. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

dettó ugyanebben a cipőben jártam mint te.

én nem szeretek a múlton rágódni, meg gondoltam, azóta felnőttünk, és teljesen más emberek lettünk, legalább megbeszélhetnénk az akkori dolgokat, ezért bejelöltem iwiwen. visszautasította a jelölésem.

vettem a lapot, nem keresem többé, hátha ő keres meg egyszer, ha neki is sikerült felnőnie.

de lehet hogy a te régi barátnőd máshogy áll a dolgokhoz, és újra barátok lesztek, vagy legalább megbeszélitek a régi dolgaitokat. próbáld meg! jelöld csak be, annál rosszabb nem lehet minthogy visszautasítja a jelölésed. :)

2010. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én felhívtam így egy régi bnőm

(akivel azért szakadt meg a kapcs, mert azóta is tartozik)

elmondtam, hogy hiányzik

megígérte, hogy találkozunk

és azóta sem hív....

2010. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!