Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim ezt akarják?

A szüleim ezt akarják?

Figyelt kérdés

Arról beszélgettünk a minap, hogy a nyári munkát az ő cégüknél fogom eltölteni.

A probléma ezzel csak az, hogy a szüleim egy kávéházat üzemeltetnek a környéken és pontosan tudom, hogy a barátaim gyakran ülnek be oda. ( most, hogy kinyitnak a teraszok biztos újra jönnek majd) Namármost én nem szeretnék napi szinten találkozni a barátaimmal/ismerőseimmel és őket kiszolgálni.



2021. ápr. 28. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ne is, még a végén rájönnek, hogy dolgozol :O
2021. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Vendéglátó egységben pontosan ezért nem akartam dolgozni én sem..Ennek inkább az lehet az oka, hogy régebben valahogy bántalmaztak ők téged, ezért félsz tőlük. Kicsit több önbizalom :)
2021. ápr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Mi ebben a gáz?

Más tizeneves a sggét verné a földhöz örömébent ha pincérkedhetne...

2021. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Ó, te szegény pára, de sajnállak.
2021. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
ők pénzt költenek, te pénzt keresel. te jössz ki jobban ebből, akárhogy nézem
2021. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Miért ne? Ha jó barátok, és tudják, mi a pontos ábra, még lehet, hogy jobban is jattolnak.

És pontosan, ahogy az #5 írja, ők szórják a pénzüket, te pedig keresel. Nem rossz biznisz.

...az én nevelt gyermekeim ilyeneken egy percre se akadtak fenn. Nekik nem volt ciki, hogy diákmunkában a helyi Tescoban "árufeltöltenek", meg egyéb, sőt. Néhány osztálytársukat még ők segítettek bekerülni, kis pénzt keresni.

2021. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Régebben én is így gondoltam volna. De aztán belekóstoltam a vendéglátásba, lehúztam 8 évet, és rájöttem, a pincér nem szolga, hanem irányítja a vendéget ha úgy nézed. A barátaid előtt meg főleg nem kell szégyellni, hiszen ők biztos nem fognak veled szemétkedni. Én örültem ha bejöttek ismerősök mikor dolgoztam, és én is szerettem olyan helyre járni ahol ismerős dolgozott.
2021. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

A munka sosem

szegyen. Viszont,ha rossz elmenyeid vannak az ismerosodekkel,akkor beszeld meg a szuleiddel. Nem lenne jo,ha emiatt szekalnanak kesobb. De nyilvan a legjobb,ha leszarod mas velemenyt es csak a sajat eletedre koncentralsz.

2021. ápr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Kicsit nőj fel kérlek. Tudom, hogy cikinek tűnik, de csak azért, mert még nem látod át az életet és azok a barátaid sem akik cikinek tartják.


Sokminden attól függ, h viseled. Ha magabiztosan még menő is lehetsz vele. A színészek is a rossz szerepekben a szerethetők nem amikor gazdag ficsúrt játszanak.


Egyébként meg a barátaidnak jobb munkája van vagy a szülei pénzelik őket? Mert apa vagyonával felvágni nem menő.

2021. ápr. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem semmi szégyellnivaló nincs ebben. Te megdolgozol a pénzedért, nekik mg anyu és apu adja. Mindezek mellett, ha a tiétek a cég, sokat segítesz a szüleidnek, lehet, hogy egyszer a tiéd lesz, és nem árt, ha minden posztot betanulsz.
2021. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!