Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért túlórázik valaki önszánt...

Miért túlórázik valaki önszántából a munkahelyén, úgy hogy közben 2-3 gyereke van?

Figyelt kérdés

A túlórát nem fizetik ki, az egyik kolléganőm 8 helyett bejár fél hétre!! Van, hogy este 6-ig is benn van. Miközben 3 kiskorú gyereke van.

Mostanában kapom a megjegyzéseket, hogy én nem maradok benn.


2021. máj. 1. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Épp azért, mert vagy gyereke. Van mire költeni. Ha nem fizetik ki, akkor pedig szabadnapokat kap érte.
2021. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%

Hogy minél több pénzt tudjon adni nekik, hogy pl lehet, hogy a színvonal megtartása miatt (pl mindig szép igényes izléses ruhákban járhassanak a gyermekei meg akár ők is a férjével/feleségével.)

Vagy pl hogy neki ez a szeretetnyelve, hogy pl ad nekik csokit

Vagy pl ha beüt a krahh, arra az esetre.

Vagy pl az otthoni bajok elől menekül, nem jó a kapcsolata a párjával

Vagy nem tudja hogyan kell viszonyulni a gyerekekhez, mert neki az most már lévén, hogy ő már felnőtt, a gyerek valami furcsa lény; és tehát nem tudja, hogy mit jelent apának lenni, ezért inkább elmenekül a feladatok/felelősség alól, mert nem tudja, hogyan legyen apa, még nem érett meg akár fejben az apaságra/anyaságra.

Vagy pl valaki esetleg otthon unaktozik

Lehet hogy az unatkozástól vonja ki magát a felelősség alól, vagy csak úgy simán felelősség mérlegelése nélkül elmegy barátokkal, merthogy úgy jobban szórakozik

Vagy nemtom

2021. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Írja, hogy nem fizetik ki...

Vsz. rossz a házassága és nem érdeklik a gyerekei.

2021. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem fizetik ki, akkor en nem tudom oszinten, talan szabadulni akar mar az anyuka szerepbol es a melohely kicsit nyugodtabb kornyezet, tenyleg nem ertem semmi hattersztorival.
2021. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem kap ezért plusz pénzt akkor csak jó kifogás talán és nem kell 3 gyerekkel összezárva lennie a másik magyarázat, hogy munkamániás. Nem egy ismerősöm ilyen, nem kap plusz pénzt és mégis melózik ezerrel...
2021. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem kap sem pénzt, sem pedig szabit. A tavalyi évről is vannak még napjai, nem veszi ki, hagyja elveszni.

Számomra érthetetlen az egész. Engem néznek furának, hogy sietek haza munka után a családomhoz.


Pandémia alatt is messengeren nézte a 3. osztályos gyerekét a munkahelyen. Egyetlen nap fizetett szabit nem vett ki. A gyerekei a nap nagy részét egyedül töltötték.

2021. máj. 1. 18:57
 7/22 anonim válasza:
88%
Nekem is van ilyen kollégám. Szar volt a házasságuk, végül váltak. Azóta időben befejezi a munkát.
2021. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%

Mekkorák a gyerekek? Mert ha tizenévesek, akkor az pont az az időszak, amikor reggelente én is menekülnék otthonról. Ne nekem nyávogjanak, hogy nem akarnak felkelni, ne nekem nyávogjanak reggeliért, inkább oldják meg maguknak. Plusz ha nyolcra jár, meg a gyerekek is, akkor pont egyszerre használnák a fürdőszobát.


Vagy szerinte kirúgási hullám várható, és ő szeretne élmunkás lenni, hogy őt ne hajítsák ki.

2021. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Valami eloleptetes nincs kilatasban? Vagy nem lehet hogy zsebbe fizetik ki a tulorat, csak tagadja?
2021. máj. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Mi van ha meg van fenyegetve hogyha nem túlórázik keresnek helyette mást aki igen ő meg repülhet?
2021. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!