Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim mindig belénk avatkozn...

Szüleim mindig belénk avatkoznak, hogy hogyan lenne jobb, miért megy a barátnőm ide-oda. Barátnőm már nem akar hozzánk járni a szüleim végett mert amit velünk csinálnak. Mit tegyünk? Többi lent.

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a barátnőm 19 éves.

1,5 évet vagyunk együtt.

Ez a dolog ott kezdődött, hogy ami köztem, és barátnőm között volt, abba bele avattam a szüleimet is. Óriási balhé keletkezett ebből. A szüleim ku.... k nevezték a barátnőmet, ezt persze nem hagytam annyiban, kiálltam a barátnőm mellett. Félreértés keletkezett én közöttem, és barátnőm között. Már réges régen meg van oldva a probléma. Barátnőmnél lakom, vagyis a jövendőbeli anyósomnál. Sajnos nem mehetünk külön albérletbe költözni, mert a barátnőm megy főiskolára szeptemberben, úgyhogy nem állhat be állandó munkahelyre, de talált magának munkát úgyhogy keres pénzt, nem ül otthon. Amit a szüleim mondtak a barátnőmre a háta mögött azt persze, hogy megmondtam a barátnőmnek. Mert a háta mögött ocsmárták, és mikor el jön akkor hihihaha minden rendben, mintha semmi sem történt volna. Barátnőm nem kedveli a szüleimet. Nem akar hozzánk járni. Mert állandóan úgy viselkednek velem mintha egy szrházi lennék, semmirekellő, fogyatékos.

Dolgozom már 2 éve. Nagymamával megbeszéltük, hogy kitakarítsuk a szobámat másnap, de nem, édesanyám aznap akarta ki takarítani a szobámat, mert a szobámban a szüleim haverjai jönnek oda aludni. Megyek ebédelni, dél van és megyek délután munkába. Jön a nővérem (14 éves), hogy menjek azonnal a szobámat rendbe rakni, hogy húzzam le a paplant, tegyek új lepedőt, porszívozzak le stb. Mondom hogy porszívóztam, hogy lássa hogyan. Mondom nem vagy az anyám ne beszélj velem így. Megsértődött, ment az anyucihoz árulkodni. Anyám azt mondja, hogy ne próbáljak a testvéremmel úgy beszélni ahogy beszéltem, hogy én nem vagyok az apja. Mondom ő velem úgy beszélhet? Hogy igen, mert hogy sajnálja az anyucit. Hogy a testvérem mindent tud csinálni ügyes, én még semmirekellő vagyok, nem tudok semmit megcsinálni. Ennyire gyaláznak, lenéznek.

Barátnőm ezt a mindent lássa, hogy hogyan csinálnak velem a szüleim, mintha kis gyerek lennék úgy viselkednek velem.

Hogy engemet kell irányítani ezt azt amazt csináld meg. És mondom a 14 éves testvéremet nem kell irányítani? Hogy nem mert ő mindent tud és én nem tudok semmit. Mondom akkor keressenek neki pasit, csináltassa fel magát ha annyira mindent tud, tessék hajrá. Én velem úgy viselkednek mintha én lennék a 14 éves és a tesóm 23 éves. Mondom én járok munkába, és 8 órát a számon van a maszk majd meg fulladok ilyen melegben és még maszkot is hordunk, hogy elhiszik. De mondom megcsinálom másnap, nem aznap kell megcsinálni.

Hogy hogyan hogy a barátnőm nem irányít engemet. És miért kell engemet irányítani? Annyira életképtelen vagyok? Úgy le néznek, tisztára. Hogy a nagyi is a nagypapát irányítsa, és hogy az anyám az apámat is irányítsa. Hogy azt kell. Aztán a szüleim azt mondják, hogy keressek magamnak idősebb barátnőt aki fog engemet irányítani, parancsolgatni. Mondom az a barátnő úgy elküldene hogy még. Miért kell engem irányítani? Mi fogyatékos vagyok? Hülye? Semmirekellő? Ezek szerint igen. Már elegem van ebből. Mindig azt hozzák fel nekem hogy miért mondtam a barátnőmnek azt amit a szüleim mondtak a barátnőmre, hogy k... A. Hogy én tehetek róla. Mondom és az rendben van amit mondtatok. El jön ide a barátnőm és mintha semmi sem történt volna. Azt gondolják a barátnőmről, hogy megy most az osztálytársaival kunyhóba 1 napra és már azt gondolják róla hogy ne hogy talál magának valakit. Hogy egyszer fogok sírva haza jönni a barátnőmtől. Itt ha szakítanék a barátnőmmel lenne új barátnőm ugyanaz lenne ami most van. Az mindegy hogy most a mostani barátnőmmel vagyok vagy másik barátnőmmel leszek, ugyanaz lesz. Mert engemet kell irányítani. Múltkor az anyám fel hívta a barátnőmet hogy mit csinálunk. Épp szilva gombócot főztem meg. Hogy én fagyasztott gombócot tudok főzni? Én? Ennyire le néznek.


Ma megint az anyám kezdte hogy mennyire semmirekellő vagyok, le nézett, csúnya dolgokat beszélt rám. Nem bírom idegileg. És még én vagyok a fsz. Egy szót sem szólok és én vagyok a fsz. Nem bírom, most elmentem otthonról nem tudom hogy mit csináljak. Anyám azt mondja hogy jöjjön el a barátnőm. De ő nem akar el jönni.


Kérlek adjatok tanácsot. Nem bírom idegileg. Ennyire ellenem menni. Nem bírom már.

Mit tegyek? Mit csináljak? Állítólag az végett mondta az apám a barátnőmre hogy k... mert azt mondtam, hogy a barátnőm kért tőlem pénzt, hogy adjak neki pénzt. Adtam neki de ő vissza is adta és az apám erre azt mondta hogy k... a barátnőm, hogy csak a pénzem érdekel, az autóm, a ház amink van.

Kérlek segítsetek!!


2021. jún. 11. 11:46
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Jön a nővérem (14 éves)


Te meg 23. Érdekes :D

2021. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Nem értem mit akarsz ezzel mondani
2021. jún. 11. 11:54
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

#1: megelőztél... :-D :-D :-D


Kérdező, rövidebben értelmesebb lett volna... És akkor talán kevesebb nyelvtani förmedvény került volna bele.

2021. jún. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Atyaisten
2021. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Mi nem tetszik mindenkinek?
2021. jún. 11. 11:58
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha 23 éves vagy akkor hogy lehet a nővéred 14 éves????
2021. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Írd le röviden, pontokba szedve!


Amúgy hogy lehet neked 14éves NŐVÉRED , ha te 23 vagy?????

2021. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

"Kérlek segítsetek!"


Nem tudunk segíteni! Rajtad csak valami pszichológus tudna,...talán.

Eleve megkeverted a szart, akkor most élvezd a tevékenységed gyümölcsét!

"Amit a szüleim mondtak a barátnőmre a háta mögött azt persze, hogy megmondtam a barátnőmnek."


Egyébként is egy zagyvaság az egész!

2021. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a nővér idősebb mint te, a húg meg fiatalabb.
2021. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi fogyatékos vagyok? Hülye?


Ööööö...

2021. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!