Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan befolyásolja az együtté...

Hogyan befolyásolja az együttélést a családon belül ha a munkahelyi főnök: barátnő vagy feleség?

Figyelt kérdés
Milyen pozitívumai és negatívumai vannak ?
2021. júl. 10. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

3 évig volt a párom a főnököm.

Pozitívum volt h egyszerre volt a pihenő napunk.

Spóroltunkbaz üzemanyagon

Negatívum hogy a kollégák folyamatosan téged ba... tatnak ha gondjuk van vele, vagy ha kell valami akkor te menj oda szólni stb.

Nyilván vannak konfliktusok a munkában,mint minden beosztott és főnök között.

A napunkat megbeszéltük a kocsiban hazafelé, és nem vittük haza a munkát.

Ez a legnehezebb része, de ha nem tudod ketté választani akkor felőröl

2021. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a családtagok értelmi szintjétől függ, ha képesek a munkahelyi és a privát életet elkülöníteni, akkor semmi gond.
2021. júl. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Működésképtelen.
2021. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1es sokmindent leírt. Én azzal egészítenem ki, hogy ha fizuemelést kapsz vagy előléphetnek, akkor te lehetsz bármilyen hozzáértő és érdemelheted meg, a kollégák a hátadmögött mindig azt mondják, hogy csak a párod miatt jutsz feljebb. Ugyanez, ha szülő a főnök
2021. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 igen. Ezzel totál egyetértek. Dupla olyan jól kell dolgoznod,hogy legalább ne cseszegessenek azzal h csókos vagy. Így csak a wcben beszélnek ki

1 voltam

2021. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Etikátlan.

Mielőtt komolyra fordultak a dolgok, osztályt váltottam, hogy ne ő legyen a főnököm. Elég kellemetlen mások mellett, hogy ő dönt a fizetésemről és ha feljebb lépek, nyilván azt is jóvá kell hagyni.

Utáltam volna ha azt hiszik azért lépek előrébb mert ő a pasim (már férjem).

Még az osztály váltás után is vártunk kicsit mielőtt nyilvánosak lettünk volna. Egy másik osztályon egy lényegesen magasabb pozícióba kerültem. Megpályáztam, interjúztam, és még így sem akartam hogy azt higgyék neki bármi köze van ehhez.

2021. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ezután is volt közünk egymáshoz a munkában, csak ellentétes oldalt képviseltünk. Néha szembe mentek az érdekeink és konszenzusra kellett jutnunk. Ez nyilván nem volt egyszerű, de mivel mindig a békés megoldásokra törekedtünk mindketten, ezért nem igazán volt belőle gond. Emellett soha nem vittük haza a munkának ezt a részét.
2021. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Van akiknél remekül megy van akiknél szakításra is okot adhat bizonyos idö után.
2021. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Komoly munkahelyen ilyenre esély sincs, hogy egy helyen dolgozzunk, pláne főnök-beosztott viszonyban. Amint kiderül egy ilyen, rögtön átraknak másik osztályra, hogy a magánélet véletlenül se a munkahelyen éljük ki.
2021. júl. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
*életet
2021. júl. 11. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!