Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit segít nektek a párotok...

Mennyit segít nektek a párotok, ha nem lakik veletek, de hétvégente mindig ott van, és hétköznap is 1 2 napot?

Figyelt kérdés
Főként anyagi részére gondoltam, ilyenkor vendég nálatok, vagy ad valamennyit a rezsibe?
2021. aug. 1. 12:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Amit megeszik ki is kell fizesse, amikor elmegy összeszámolunk pl miből mennyit evett meg, mennyi meleg vizet használt stb, nézte-e a tv-t, használta-e az internetet mert akkor arányosan abba is be kell szállnia. Listán kell vezetni, a fogyasztást és akkor elkerülhetők a félreértések. :)
2021. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
55%

Most nincs pasim, de ha lenne, és ennyit járna hozzám, biztos felajánlaná magától is a pénzt.

Ha nem, en azt csinálnám, hogy amikor itt van, a kajára költött pénzt felezném, a rezsit meg következő hónapban leosztanám, hány napot volt itt, azokon a napokon, mikor ketten voltunk, a rezsi fele. Ezt akkor ha nem lennék kőgazdag, mert akkor nem lenne téma a pénz.

2021. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
90%
1es, ha te mész hozzá te is fizeted ezeket?
2021. aug. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
76%

Én nem fogadok el pénzt,mert a rezsi nem sokkal több,mint amikor egyedül vagyok.

Viszont,amikor jön úgy bevásárol,hogy gyakorlatilag boltba sem járok.

Néha ez már kellemetlen kicsit,de azzal kompenzálom,hogy előre megfőzök pár napra neki is bepakolom,hogy ne kifőzdébe egyen.

A ház körül rengeteget segít meg minden olyasmit megcsinál, amihez egyedül kevés vagyok.

Meg ha átmegyek hozzá, akkor megcsinálom a házimunkát nála.

Így egész jól működik a dolog.

2021. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy nő vagy? Mindegy, dobnálak az tuti.
2021. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Elképzelem 1esnél ahogy az utolsó nap megszámolja hány kocka wcpapírt használt el a csávól.


1es ugye ha mentek valahova azt is felesben fizetitek? Tehát ő sose vesz neked semmit?

2021. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
12%

Nem csak az egyest kell csesztetni, az osszeset aki ilyeneken agyal.


Nincs penzetek, hat szereztek magatoknak. Szanalmas es undorito.

2021. aug. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem az első ironizált, legalább is én úgy vettem.

A kérdező gondolom, azért tette fel a kérdést, mert a párja félig ott lakik, és semmivel nem kompenzál. Ez lila ködben még oké, észre sem veszi az ember, de később felmerül benne a kérdés, miért ő tart el félig egy felnőtt embert.

Egy normalis pár szerintem kompenzál valahogy, ha nem pénz zel, akkor bevásárlással, segítséggel, bármivel.

2021. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
24%
Ilyennel elé állsz a tagnak, benyújtod a számlát, aztán hamar egyedülálló leszel,legalább nem kell ilyeneken gondolkodni.
2021. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
14%

Figyelj 8/9 szerintem ez nem is arról szól már. Nem hinném, hogy soha 1 üditőt se fizet a kérdező párja.


Össze kell költözni es nincs ez, akkor alapból feles...illetve nem, a nő többet pacsál, több villanyt használ( hajsütő, hajszárító,stb) akkor többet is fizet? Agyam eldobom.



Vagy esetleg más helyen talàlkozzatok akkor. Akkor nincs rezsi problem.😄😄😄😄

2021. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!