Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Egy meg nem nevezett közeli családtagomra rájött az agygörcs, és kitalálta, hogy egy összefüggéstelen szimbólumokból álló tetoválást akar készíttetni a nyakára (és mellkasára). Semmiről nem tudtam lebeszélni. Szerintem ízléstelen és sittes is az ötlete, ráadásul nem egy ilyen volumenű tetoválásra kellene az amúgy is szűkös pénzét költeni, hanem a kislányára. Sokszor trükközik a számlákkal is, mert nem mindig jut mindenre. De most ez a legfontosabb. Persze, ha ellenállnék nagyon, akkor meg sértődés van, és én vagyok a sátán.


Tanácstalan vagyok.



2021. aug. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Így. Ha meg megteszi, azt nem tudod befolyásolni, de legalább elmondtad a véleményedet.
2021. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát...igazából sok közöd nincs hozzá. Mármint az ő teste, ő pénze. Persze arról is megvan a véleményem, ha ilyenekre költ a kislánya helyett, de akkor is az ő élete.
2021. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellene neki bármit is mondani? Kikérte a véleményed? Ha nem, akkor ne kényszerítsd rá az akaratodat. Azt csinál, amit ő akar, felnőtt ember. A saját életeddel foglalkozz.
2021. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj beleavatkozni, pláne ha felnőtt ember.
2021. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt ember úgy cseszi el a kinézetét, ahogy akarja. Az már neccesebb, ha a gyerekre nem költ, de amíg enni ad neki, ruházza és van hol laknia, addig a gyámügy se szól bele, így neked se lehet.
2021. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!