Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szentandráss...

Mi a véleményetek Szentandrássy Hédi történetéről?

Figyelt kérdés
[link]
2021. szept. 1. 10:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Személy szerint nagyon sajnálom őt. Érdekes, hogy a környezete nem segíti, de még a lánya sem. Úgy tudom akkor kezdődtek a bajok, mikor Bubik meghalt. Addig támogatta őket. A testvére hagyatékából semmit nem kapott, az államé lett.
2021. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy nos ferfira nem maszunk, mert a vegen nagyot koppanunk!
2021. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom, de magának kavarta a szart, amikor egy családos emberrel kezdett- és olyan családos emberrel, aki szarba se nézte, hisz nem volt több a titkos ri.bancánál a hapsinak.
2021. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%

A testvérének volt családja, annak a hagyatékából nem is értem, hogy miért járt volna neki, ahogy ő állította. Az is lehet, hogy mindig másoktól várta, hogy megoldják a gondjait. Ettől függetlenül sajnálom.

1-es vagyok.

2021. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%
3-as, "szarba se nézte", ha így lett volna, akkor nem támogatta volna őket.
2021. szept. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha valami lett volna, akkor nem hazudozik a családjának, hanem kilép a kapcsolatából és összeáll a nővel-nem titkolja a létezését, meg a macája gyerekét is mindenki elől.
2021. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Magyarán a csaj csak ku.rva volt a szemében, akit kitartott.
2021. szept. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
64%
Ezek durva szavak.
2021. szept. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
73%
A valóság a durva amibe belement a nő. Egészséges értékrendű, normális önbecsüléssel nem lesz második, titkolt maca egy nős , családos hapsinál.
2021. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Én meg azt gondolom, ha már megszületett a közös kislányuk, akkor úgy érezte, hogy törődnie kell velük. Nem hagyta cserben őket.
2021. szept. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!