Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatomat válasszam...

A kapcsolatomat válasszam vagy az új szerelem lehetőségét?

Figyelt kérdés

Mi aalapján mérlegelnél ?

Nem vagyok már 20 éves, sőt 30 is elmúltam, bár elég fiatalosan élek és ég nem szeretnék családot pár évig.

A partneremmel több mint 6 éve vagyok együtt, 4 éve élünk együtt, egészen jól.

A másik illetőt sem szeretném elengedni, azt hiszem szerelmes lettem.

Úgy érzem, mindkét döntés rossz lenne.


2010. szept. 3. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked kell dönteni, bár hasonló helyzetben vagyok és én se tudok MÉG dönteni...
2010. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
nekem ez egyértelmű: a régi kapcsolatomat fel nem adnám semmilyen újért, az csak illúzió, azn újdonság varázsa.
2010. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

èn voltam ebben a szituban, házas voltam és jött a nagy Ö.


De én rájöttem ezalatt az idö alatt hogy a volt férjemmel már akkor sem akartam volna együtt lenni ha a nagy Ö-vel nem jön össze. rengeteget tépelödtem és a nagy Ö mellett maradtam, elhagytam a volt férjemet. de tudtam ha a nagy Ö-vel nem stimmel a kapcsolat ott hagyom, habár iszonyatosan szerelmes voltam.


De bejött és már 3 éve együtt élünk, babát várunk.


de soha nem mentem volna vagy mennék vissza a volt férjemhez.


akkor döbbentem rá mennyire nem is szerttem már, mennyire mást akartam.

2010. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hm. nehéz... bár nekem könnyű,mert én soha nem bonyolódnék bele ilyenbe. igaz családos vagyok és ez egészen más felállás, de még kamaszként is csak akkor fogtam bele újba, hamár a régit lezártam.

A helyedben várnék és kivárnék. Hátha csak egy fellángolás ami miatt kár tönkretenni egy egészen jó működő kapcsolatot. Ha a szerelem kibírja az idő próbáját csak akkor lépnék. Igaz még igy is dönthetsz rosszul, de ezt mindig utólag tudja meg az ember.

2010. szept. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt az embert választanám, aki számomra fontosabb vagy azt az érzést. A szerelem mulandó egyébként is:) De jó, ha fel-fellángol néha egy hosszúkapcsolatban is.
2010. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Régóta gondolkodom rajta, már itt is tettem fel kérdést korábban. Szóval úgy érzem, a mostani MÉG nem jutott olyan fázisba, hogy leváljunk egymásról (ha eljön ez a fázis, akkor nálam hamarabb fog jönni) , de el fog jutni oda egyszer.


Kérdésem - ezt ne az én esetemre értsétek, kérlek .:

A második egyértelműen reagált. De ilyen nincs bocs, nem gyakran), hogy egy emberrel akarj élni , teszem azt az első kapcsoaltoddal akarjál élni 17-től 87 éves korodig.

Ti tényleg azt érzitek, hogy ugyanazt a embert lehet akarni 60 éven át ? Én ilyet sosem éreztem, se az exeimmel , se a mostanva, de az újal seé rezném . pedig abszolút monogám vagyok, évekig tartó kapcsolatokkal.

2010. szept. 3. 13:49
 7/21 anonim ***** válasza:
talán lehet. nem tudom. én 29évesen ismertem meg a férjemet és egyáltalán nem bántam meg. addig "éltem". most pedig nem hiányzik semmi. Boldog családanya vagyok, 5.évünket tapossuk és remélem még sokáig kitart ez a szeretet ami köztünk van. Barátok, cinkosok és szeretők vagyunk egymásnak. A szerelem a múltté, de ez nem jelentheti végét a házasságunknak.
2010. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én 25 évesen ismertem meg, ő 18 volt.

Jó vele, de mindig ott volt a hátérben, hogy nem vele a legjobb.

Egyelőre nem szeretnék családot.

2010. szept. 3. 13:58
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

második vaggyok.

igen, én komolyan gondolom, hogy valakivel életem végéig éljek.

21 évesen ismertem meg a férjemet, most vagyok 30, és TUDOM, hogy mindig őt fogom szeretni, annak ellenére, hogy ő már többször el akart hagyni:((( én ennek ellenére tudom, hogy összetartozunk, és nem vágyom senki másra.

egyszerűen nem tudnék nélküle élni.

2010. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

na ez nehezebb. odaadtátok egymásnak a fiatalságotokat. ha mindig ott volt a nem vele a legjobb miért nem léptél előbb? Nem volt lehetőség, alkalom?

erre írtam az előbb, hogy kiéltem magam. mielőtt végérvényesen elköteleztem magam, kipróbáltam MINDENT ami az én értékrendembe belefér. Igy már majdnem 30évesen nem vártam a mesebeli hercegre. Sejtettem, hogy nem létezik. DE! Van egy kis hibákkal megtűzdelt párom, akinél biztosan van szebb, jobb, okosabb, gazdagabb, nagyobb f..kú, jobb szerető...stb, de soha nem cserélném le senkiért. Azért mert a vele valóű házasság biztonságot nyújt és mert szeretem. Volt szebb, jobb, nagyobb f--kú, gazdagabb...stb de ők mégsem kellettek. Kiestek a rostán, ami a család biztonságát jelenti.

2010. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!