Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az kell, akit...

Miért mindig az kell, akit nem kaphatok meg? Ha meg mégis megkapom, akkor megunom, és másba leszek szerelmes.

Figyelt kérdés
Ami persze nem olyan szerelem, csak megint más kell.Félek, hogy így soha nem lesz normális párkapcsolatom, férjem, pedig szeretnék, de megijedek a tudattól, hogy valakivel örökre együtt kell lennem. 24/n
2010. szept. 4. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez félelemből ered,szerintem inkább a kőtödés riaszt,próbálj meg lazán görcsök nélkül bele menni az új kapcsoaltba,ne gondolj erre az érzésre éld meg a pillanatokat élvezd ki.Tudod minden fejben dől el.
2010. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tudom miről beszélsz velem is ugyan ez van.sokszor gondolkozom, hogy most az illető csak azért kell mert nem kaphatom meg? persze ezt csak akkor tudom meg mikor már késő, felrúgom a kapcoslatom az újért akit végül elhagyok.
2010. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de nekem 2 hosszú kapcsolatom között voltak ilyen gondolataim.


Valaki csak addig kellett, míg magamba nem bolondítottam, és ha belém szeretett, jöhet a következő.

De nekem elmúlt, ahogy megtaláltam azt akibe bele tudtam szeretni.

2010. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes! Én pont az ellenkezője vagyok. Sohasem kívántam meg Brad Pittet, sem pedig Tom Cruist. Akit viszont szerettem volna, az az enyém is lett. Maradj a valóság talaján!
2010. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, amíg nem vagy elég érett hozzá.
2010. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
11:02es! nem sztárokba vagyok szerelmes, mert akit kinézek, az ált. össze is jön, de ahogy elkezd komolyabbra fordulni a kapcsolat, elkezd hozzám kötődni, már nem kell. (ez olyan fél-1 év kb.) olyankor mindig "beleszeretek" egy újabba, és megint kezdődik minden előről.
2010. szept. 4. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!