Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretitek a házastársatok...

Szeretitek a házastársatok családját? Ha esetleg nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, szeretem őket.
Nem, nem szeretem őket.
Valakit szeretek, valakit nem.
59 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Én válogatok a kendermagban, nem fogadom el az egész csomagot. Aki máshogy tészeményez, az gyakran rosszul jár.
2021. nov. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szerencsém vsn velük,nagyon jó család:)
2021. nov. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sokan vannak, az lenne furcsa, ha mindenkit szeretnék. :)
2021. nov. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém van, kedvelem a férjem rokonait. Összetartó, jólelkű emberek.
2021. nov. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos én egy olyan családot "kaptam", ahol az érdek és az önzőség a fontos. Állandó probléma, hogy mindig van valaki, akit utálni lehet, ez most éppen megint én vagyok. De mi legalább nem csak akkor megyünk, ha kell valami (többnyire pénz, mint a többi unokának), így a mi lelkiismeretünk tiszta. Aki megérdemli, szeretjük, tiszteljük, a többivel nem foglalkozunk. Tudunk mi nyugodtan aludni nélkülük is. Én személy szerint sosem bántottam egyőjüket sem, mégis sokadszorra vagyok kispécizve. De már letojom magasról. Néha felnyomom az agyam, ha éppen visszahallok valami ökörséget, de mindig próbálok arra gondolni, hogy nem éri meg.
2021. nov. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Összességében igen,van akit jobban,van akit kevésbé. Az én férjemnek mondjuk konkrétan 6 emberből áll a család,ebből 2 nagymama,aki 80+-os. Szóval kicsi a család.
2021. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Nagyrészt nem.

Az anyósommal semmi bajom, jó fej, normális. A sógornőimmel kölcsönös az utálat😂 A többiekkel meg az elmúlt 12 évben, mióta együtt vagyunk, kb 4 x találkoztam, szóval semlegesek.

2021. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nincs velük semmi bajom.
2021. nov. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát, mondjuk ugy, hogy 10 ev alatt eljutottam a szeretemtől a gyűlölömön át a totál közömbösig.
2021. nov. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hullámzó. Nincs rosszindulat mindenki nagyon kedves, de nekem annyira furcsa ez a felszinesseg. Igazából a férjem családjaba mindenki csak magával törődik és nem szabad észrevenni ha gond van, ettől fel tudnék robbanni néha.
2021. nov. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!