Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éves unokám kb. 150 centi...

10 éves unokám kb. 150 centi és kb. 50 kiló. Tény, hogy jó étvágya van, de a lányommal összevesztünk,mert itt sem engedte enni azt, amit szeretett volna.Kinek van igaza? Többi lent:

Figyelt kérdés

Azzal a jelszóval fogyókúráztatja, mert az utóbbi fél évben tényleg hízott, és felőle ehetne, amennyit akar, de FÉLTI, hogy az osztálytársai gúnyolni fogják, mert kicsit husisabb. Itt voltak nálunk, de ebéd után semmilyen édességet nem ehetett.

Mondtam neki, otthon intézd, nehogy már itt se ehessen azt, ami neki jólesik.

A lényeg azon van, hogy azért nem ehet kedve szerint, mert nem akarja, hogy csúfolják az iskolában, ki lesz téve az esetleges szekálásnak.



2021. nov. 26. 15:00
 51/98 anonim ***** válasza:
74%
Voltam, és nem nézte. Nagyon hullott a hajam, és azt akartam kideríteni, miért. Fogorvos, bőrgyógyász, nőgyógyász, endo, gasztro, kardio, reuma... senki nem nézte, mindenhol ugyanaz a sablon volt.
2021. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen mindegy egyetértesz-e a döntés a szülőé, ha valamit nem enged az nem. Ha nem tetszik a lányodat 4 szemközt próbáld más álláspontra hozni, amikor a gyerek nincs ott, de addig is, amit mondott neked ahhoz kell tartanod magad.
2021. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/98 anonim ***** válasza:
86%

51#


Sajnálom 🤦‍♀️ akkor, jó balfasz endokrinológust fogtál ki..


Nekem a bélgyulladás okát nem találják. 2009 óta vannak problémáim, viszont első császárom után megcsavarodott egy szakaszom, ami kitágult. Ez is megér egy misét a kálváriám.. Már a műtét is felmerült, de a sebész lebeszélt. Szerintem és a sebész szerint is autoimmun eredetű, de a colitis ulserola, a crohn kizárva. + állandó stomazsákot kapnék.. Hiába venné ki a kitágult szakaszt ugyan úgy gyulladnék.

Viszont nincs meg a kiváltó ok, a kitágult szakasz pedig egyszer kilukadhat.. Már a második antibiotikum éves kúrát tolom..

2021. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 anonim ***** válasza:
14%
52. Szerintem meg elsősorban azt érdemes tisztázni, hogy a szülő miért nem engedi az édességevést
2021. nov. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/98 anonim ***** válasza:
92%
54: ott van leírva a fő kérdés alatt az első mondatban!!!
2021. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 anonim ***** válasza:
77%

De kérdező, a 8-as kommentedben pontosan ezt írtad, nem a kisujjamból szedtem, a te szavaidat ismételtem vissza, erre bevágod rajta a hisztit..

Amúgy hogy jön ide, hogy mikor regisztráltam?! Csak akkor válaszolhatok, ha minimum x napja tagja vagyok az oldalnak? Teljesen lényegtelen infó.

Egyébként vicces, hogy az beszél nagy szájról, aki azt képzeli joga van felülbírálnia a gyerek anyja által hozott szabályokat és nem érti meg, hogy a nem az nem.🙄

2021. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/98 anonim ***** válasza:
75%
Az anyukának van igaza: az a kislány máris túlsúlyos. Remélhetőleg nem a gyerek előtt adsz hangot a véleményednek, mely szerint édességet kéne enni egy kövér gyereknek. És igen, a gyerekek mocskosul kegyeltnek, nagyon tudják marni , bántani azt aki más mint ők. Mondjuk a gyerek egészségének se fog ártani ha nem hizlalják tovább: a túlsúly egy csomó betegségre hajlamosít.
2021. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/98 anonim ***** válasza:
92%
Inkább írassátok be valami sportra vagy táncra, és akkor nem lesz ekkora balhé abból, ha hétvégente megeszik ebéd után egy szelet sütit.
2021. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/98 anonim ***** válasza:
91%

58: állítólag sportol a kislány...

De azt nem írta a kérdező, hogy pontosan mit.

2021. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
72%

A teszt túlsúlyosnak mondja.

[link]

2021. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!