Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve vagyok férjnél és 15év...

1 éve vagyok férjnél és 15év a korkülönbség köztünk, már az ágyban sem működik a dolog, máshol keresem a boldogságot, de anyum az égig magasztalja és nem ért meg engem, hogy nem vagyok boldog. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2010. szept. 6. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Hát, ne haragudj meg, hogy ezt mondom, de egy évvel ezelőtt minden rendben volt? Kétlem. Nos, ha csak a szexszel van gond, azt lehet orvosolni rengeteg dologgal, szóval ha ez a baj, akkor írd le és írok pár dolgot, ami javíthat a szexuális életeteken, ha más gond is van azt is elmondhatod.
2010. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem neki kell hogy megfeleljen a párod.
2010. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem őt kell, hogy megkefélje a párod :D
2010. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Minek mentél hozzá? NE mondd már nekem , hogy egy év alatt lett a férjed impotens. Legyen már annyi bőr a képeden, hogy odaállsz elég, hogy nem felel meg a farka kész váljatok el.
2010. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Egy év után csalod és még Te vagy felháborodva? Van bőr a képeden!
2010. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálni nem fogunk, te választottad.


Ráadásul már megcsalod, ahelyett, hogy igyekeznél tisztázni a kapcsolatotokat. Ráérnél utána is máshol keresni a boldogságot. De ne vágd át!


Lehet, hogy nem vagytok egymáshoz valók, attól még becsületesen, őszintén is lehet ezt rendezni.

2010. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Próbáld meg a pároddal tisztázni ezt a problémát, s ha nem megy akkor marad a szakítás. Jobb tiszta lapokkal játszani.
2010. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
50%

akkor menyjen az anyád hozzá feleségül, ha ő annyira magasztalja.


az anyád miatt viszont te ne cseszd el az életedet.

2010. szept. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Házasodjon vele össze anyád. Ha te nem vagy vele boldog, lépj. Hosszabb távon a férjed is csak jól jár, ha nem hitegeted.
2010. szept. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Szereted a férjedet? Ha igen, beszélj vele és keressetek együtt megoldást a nem tudjuk pontosan milyen jellegű problémára, mert annak ugye, hogy nem fekszetek le, ezer oka lehet. Ha már nem szereted, válj el, aztán eldöntheted, hogy mit kezdesz azzal, akinél mostanában keresed a boldogságot - komolyabb kapcsolat v csak futó kaland ezt csak te tudhatod... És hogy még mit tennék?! Tanulnék az esetből és ezentúl sokkal őszintébben élném az életem a helyedben, nem vágnám át a férjem és nem akarnék megfeleni az anyámnak. a helyedben egyszerűen felnőnék és vállalnám a felelősséget a tetteimért, beleértve ezt a több mint különös házasságkötést is... részben megértelek, de veled sem stimmel valami ez az egész nem kóser és ebben te is bőven benne vagy. gyanítom, anyukád nem véletlenül kedveli ezt a férfit. valószínűleg nagyon kedves és gondoskodó veled szemben, csak hát...
2010. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!