Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik apa. Mit tegyek?

Hiányzik apa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apukám (37éves) és lassan 20 éve kamionos. 3kor indul és este 10 körül jön. Keveset van itthon. A főnöke meg akkora idióta hogy nem engedi el. Mármint nincs szabadnap. Szegény egész nap úton van:S. Látszik rajta és mondta is, hogy már unja. Csak nem akarja otthagyni mert akkor nem nagyon találna másik állást. Nyáron sokszor megyek vele és nem tudom hogy bírja még. Mindig kikészíti valaki, de utána nyugodtabb lesz. Nem szokott agresszív, idegbajos elmebeteg lenni pedig én már az lennék. Az a baj, hogy őt is nagyon hamar feltudják idegesíteni. Az egyik bányában van egy rakodógép és mindig útba rakják így nehezen tud billenteni. A múltkor a homokba volt szúrva egy lapát és a bánya egyik végéből úgy átdobta a másikba...én meg olyat néztem:D. 2 telefonja van és hétvégén is csörög állandóan. Volt olyan is, hogy egyszerre kettőn beszélt ×D. Ha ő nem lenne szerintem megállna a világ és mindenki meghalna...

Az a baj, hogy keveset van itthon. Amúgy szeretem mert jófej, kedves. Csak akkor tudok sokat vele lenni ha kimegyek hozzá szerelni a gépeit az udvarra (amit most már nem fogok tudni mert a Weimart elvitte mert az kész. Esetleg ha megyek vele de hát suli idő van és így nem nagyon tudok :S

Szerintetek mit tudnék csinálni hogy többet legyünk együtt?

13/L


2010. szept. 11. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Az én apukám is kamionos, csak ő fülföldön és 1 hónapig nem jön haza. Ha itthon van, akkor csak 1 hetet van itthon.


12/L

2010. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*külföldön
2010. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit nem tudsz csinálni, ez van sajnos. Gondolj arra, más ennyit sincs együtt apukájával. 13 éves voltam mikor apukám meghalt (40 éves volt). Azóta se tettem magam túl rajta, főleg most hogy felnőttem, nagyon érzem a hiányát, rengeteget sírok miatta! Bármit megadnék ha csak 1 percre újra láthatnám!

22/L

2010. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Piciregica válasza:
Az én apukám is külföldön dolgozik.3havonta 1vagy 2 hétre jön haza,nekem is hiányzik,de itthon nem fizetik meg rendesen az embert,ennyiből amit itt adnának nem lehetne megélni.szal valamit vmiért.de nagy ára van az biztos...:C
2010. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Apa megmondta, hogy ő nem megy külföldre :D. Viszont az országban küldik mindenhová:S vagyis amikor bejön a törköly akkor Kecskeméttől nem messze mi meg Miskolctól 35kmre lakunk. Dunántúlon volt valamelyik éven sokszor. De ma itthon van^^
2010. szept. 11. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor most mért nem vagy vele ahelyett ,hogy írsz?^^
2010. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Itt volt a szomszéd és beszélgettek^^
2010. szept. 11. 21:05
 8/9 Userr666 válasza:

Tudom milyen érzés.A szüleim néhány éve elváltak , apát ezért alig láthattam mivel hogy anyával maradtam.Aztán apa meghalt és most már egyáltalán nem láthatom.

15/F

2013. aug. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:'(
2016. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!