Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő a szülőszobán kívül...

A nő a szülőszobán kívül mindenhol helyettesíthető. Vélemény?

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Én férfi vagyok, és közlöm, hogy nem szeretném ha egy nőt valami / valaki más helyettesítené az ágyban, a gyerekszobában. Ha csak tárgyilagos választ vársz, akkor igen, a szülésen, és a szoptatáson kívül én pl bármit meg tudok csinálni amit egy nő. De ettől függetlenül nem szeretném a feleségemet helyettesíteni.
2010. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Nekem erről az jutott eszembe, hogy a férfi nem kell a szülőszobába, úgyhogy teljesen helyettesíthető.
2010. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez így szerintem igaz, de nem teljes. Nagyon sok férfi van, aki nem lenne képes az anyaszerepben helytállni, de nagyon sok olyan férfit is ismerek, akik lepipálnak nem egy nőt.
2010. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

na ez ugyanaz,hogy a ferfi a gyereknemzesen kivul mindenben helyetesitheto....

hiszen barmi mas cseleves nem nemi hovatartozason mulik, nem nemfuggo,no is lehet katona,ferfi is lehet gyesen vagy pl ferfi balettancosok,noi pilotak. sok dolog lelki vagy fizikai adottsagokon mulik, ezert vannak nemekre jellemzo foglalkozasok, tevekenysegek.

2010. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Részben igaznak tartom. Ugyanis úgy érzem hogy sok nő túlzottan fenhordja az orrát, ő a jó, mert gyereket szül meg minden. Pedig én is nő vagyok, de sokszor ki nem állhatom milyen hisztiket, buta dolgokat tezsnek a többi nők. Úgyhogy lehet tényleg fel kéne rázni őket...
2010. szept. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel férfi meg nem kell sehova, van elég anyag már a spermabankban. De szerintem ez nem helyes felfogás! A nők és a férfiak bármint el tudnak már végezni, nincsenek igazán rászorulva a másik nemre mégis így teljes a világ!

Mondjuk nem rég láttam a TVben hogy egy gyíkfajnak már nincsenek hím példányai mert már a megtermékenyítéskor sincs rájuk szükség!

2010. szept. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Az a velemenyem, hogy ez csak provokacio!
2010. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Elismerem, és én se szeretem, hogy a gyerekesek közül páran lenézőek, de a pasik meg azért azok, mert péniszük van. Úgy látszik, senki nem értette az iróniát abban, amit korábban írtam.


Szóval egy férfi meg tud csinálni bármit, amit egy nő, kivéve a szülést. De egy nő is meg tud csinálni bármit, amit egy férfi, kivéve spermát előállítani.

Nem tudom, értitek-e, hogy ezzel tulajdonképpen a pasikat jobban sárba tiporta, mert minden ember pótolható, de a férfiak nem tudnak szülni, ergo még a szülőszobába se kellenek. Gondolkodhatott volna, mielőtt beszél.

2010. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A kérdést a szingliadó miatt tetted fel? Merthogy ezt a szülőszobás dolgot a Boross Péter jelentette ki.
2010. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nos, amíg mi nem tudjuk megtenni, amit a bohóchalak, addig a hímsoviniszta barmok ilyen kijelentéseinek semmi helye. A bohóchalaknál ugyanis az van, hogy mind fiúnak születik és ha kell, utódnemzés céljából 1-1 egyed megváltoztatja a nemét.

Nagyon gáz, ha így gondolkodik valaki, akit sokan ismernek, hiszen egy nőnek már így is minimális az esélye normális munkát találni, pláne pályakezdőként. Pont, hogy változtatni kéne ezen a felfogáson, mert nem mindenkinek adatik meg a szerelem, és aki egyedül marad, annak is meg kell tudnia élni. Vagy az a nő, aki nem szül, már meg is halhat, élni sincs joga?

2010. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!