Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelő! Mi a legmegfelelőb...

Keresztelő! Mi a legmegfelelőbb ajándék, ha nem keresztszülő hanem rokon vagy? A kislány 9hónapos.

Figyelt kérdés
Olvastam már egy csomó tippet, de ha kicsit különösek a szülők, akkor mi a legjobb? Gondoltam neves takaróra, kapucnis törülközőre, gyerek étkészletre, plüssmacira. ékszerre azért nem,mert a keresztszülők biztos azt vesznek, de én valami olyant szeretnék, amiből nem kap tucatjával. Nagyon megköszönném, ha valami hasznos ötlettel ellátnátok, főleg akik nemrég keresztelték a gyereküket, leírnák, hogy mit kaptak?
2010. szept. 14. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem keresztelőre a legmegfelelőbb ajándék az, amiket már leírtál. Ruhák, játékok...

Több helyen lehet kapni olyan kapucnis pulcsit, aminek a kapucniján van 2 fülecske :) Nagyon édes tud lenni! A neves takaró is jó ötlet, vagy egy plüss, amit nagyobb megmarad nagyobb korára is :)

2010. szept. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi egy ismerősünk kisfiának keresztelőre,egy nagyon tündéri ezüst keretes bébimintás fényképtartót adtunk.
2010. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

èn ezek amiket leírtál a neves igen jóminöségü takaró amit szivesen fogadnék.


Ha jóminöségü a takaró akár 50 év múlva is használható. Nekem van olyan amit ici picinek kaptam és most 30 évesen is használunk ezerszer mosott és nem látszik rajta. (hála isten nem öreges)


törölköz gondolom van ezer, étkészlet hát fura, plüsstöl a szülök falra másznak annyi van már.


én amúgy ékszer párti vagyok mert az örök.


de lehet kapni keresztlevél tartó ezüst dobozt, vagy hengert stb...


amúgy szerintem lehet már ici piciknek is gyerekbibliát kapni, ha most még nem is tudja használni az szerintem jó ötlet.

2010. szept. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy nagyon szép, igényes, nagy fotóalbum is szép ajándék.
2010. szept. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen még ez is ötlet volt, hogy fotoalbum meg babanapló... hm..hm még van egy hetünk
2010. szept. 14. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!