Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Elgondolkodtató, nem? Valaki választás elé kerül a párkapcsolatában.

Figyelt kérdés
Dönt is valahogy, megy vagy éppen marad. Aztán kiír ide egy kérdést, hogy mégsem jól döntött, és nagyon szenved. Segítséget vár, tapasztalatokat, tanácsokat. Erre jönnek a válaszok, de nem a mostani helyzetre, hanem, hogy milyen hülye volt akkor, megérdemli. Ez mire jó?
2010. szept. 15. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
valamire biztos jó, hogy szórakoztassa a sok unatkozó, gép előtt ülő válaszolókat.
2010. szept. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem vagyunk egyformák, csak nem értem, hogy tud ezzel valaki magának örömet szerezni. Tök mindegy, hogy kismama az illető, vagy egy középkorú ember, aki ledolgozta az életét, hogy körülötte mindenkinek jó legyen, aztán végül mehet, mindig van olyan, aki még egy jót belerúg.
2010. szept. 15. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Figy lehet szépíteni, csúnyítani a dolgokat. De egy biztos ha választás elé kerülsz, főleg párkapcsolati témában, nincs jó döntés. Nem lehet Fekete vagy fehér a döntés... Van rossz döntés, és még rosszabb. Szóval ha valakivel szakítani kell akkor mindég nehéz. De rendesen mérlegelve is csak kellemetlen döntést lehet hozni. Ehhez viszont szükséges némi lelki erő.


Aki pedig ennek nem bírja a súlyát ide irkálja, hogy mi a baja. Az élet kemény de végig élni szép.

2010. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is így értettem, bár én pl. megértem ha valaki bajban van biztos próbál mindenfelől támaszt keresni. Ha a környezetében nem talál, akkor pl. itt is. Akkor írtam ki a kérdést, mikor egy kismamáról olvastam, h. bajban van, az a vége, hogy segítsetek. Erre kapja, h. mekkora hülye. Hát, én úgy felrántottam magam.
2010. szept. 15. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
az ember nézzen szembe a saját rossz döntéseivel és oldja meg. ha nem sikerül és idegen emberek tanácsára van szüksége és ide ír akkor legyen tisztában azzal hogy bizony kap hideget meleget. ez nem egy lelkisegély szolgálat. az emberek elmondják véleményüket és sokan jó dolgokat is tanácsolnak mégha nem is cukorsziruppal leöntve.
2010. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, oké:) Csak ha erre lenne kíváncsi, gondolom azt kérdezné: Szerintetek hülye voltam? Arra már rájött maga is.
2010. szept. 15. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!