Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki alkoholista emberrel...

Aki alkoholista emberrel él,érezek hasonlót?

Figyelt kérdés
Lefáradtok tőle annyira,hogy nem tudtok koncentrálni semmire,és rövid idő alatt,pl nap elején annyira leszív titeket,hogy majd összeestek a fáradtságtól.
2022. ápr. 26. 22:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*éreztek.
2022. ápr. 26. 22:36
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Miért vagy yilen ember közelében?
2022. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apum alkoholista,szerencsére már nem élek vele,de mikor nála vagyok és láttom hogy már kezd az agyamra menni akkor elhúzok és meg mondom jó ebből elég senkinek nincs kedve süketlen dumáit hallgatni,mégis azért nézek rá néha hogy ne mondja felé se nézek. De egyébként megsem érdelmelné anno nem fizetett sosem gyerektartást,ő már egyre jobban lefelé tart sajnos,az ilyen nem változik,ha tehetedd hagyd persze hogy lefáraszt,egy részeg mindenkit lefáraszt.
2022. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak rosszabb lesz,énis azt mondom ha teheted minél hamarabb hagyd ott.
2022. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Együtt élünk.


Anyám sajnos.

Ha részeg,akkor nehéz vele kommunikálni.


Alapvetően szociális fóbiám van,lefáradok hamar az emberektől,de vele fél óra is sok.

2022. ápr. 26. 23:40
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg nem lehetne megoldani hogy valaki máshoz költöznél? Barát,valamilyen családtag. Vagy akár egyedül.
2022. ápr. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem.

Sajnos nehéz helyzet,amiben élünk.


Van pár rokona,akik elfogadják így,telón keresztül..

Van,akivel hosszan beszélget telefonon,amikor részeg,amit nem értek,hogy ők hogy nem fáradnak le tőle.

2022. ápr. 26. 23:49
 8/20 anonim ***** válasza:
24%
Szép tanács, aki beteg azt hagyd magára, nem ám segíteni kijönni...
2022. ápr. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Mentális betegekkel, függőkkel nehéz együttélni. Én is az alkoholista apámmal élek, de én is alkoholista vagyok. Annyit tudnék tanácsolni, hogy amikor részeg, akkor ne próbálj vele kommunikálni, akkor egy másik világban van, nem érdekli vagy nem is érti, amit mondasz. Aztán csak futjátok ugyanazokat a köröket.

A 8-asnak mondanám, hogy senkinek sem kötelessége segíteni a másik embert, JÓL segíteni egyébként is nagyon nehéz. Mindenki szabadon dönthet, hogy segíteni fog, elhagyja a másik embert, ott ragad mellette és "ölik" egymást stb.

2022. ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

8-as: segíteni CSAK ANNAK LEHET, aki hagyja!

A legtöbb szenvedélybeteg még csak azt sem ismeri el, hogy VAN valami probléma, arról nem is szólva, hogy NEM AKAR egyáltalán változtatni, ha valaki segíteni akar, az az ellensége, söt miatta iszik/drogozik, szóval egyáltalán nemugy van, ahogy te naívan elgondolod!

2022. ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!