Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex nem akar fizetni! Ötlet?

Az ex nem akar fizetni! Ötlet?

Figyelt kérdés

Már egyszer kértem tanácsot, de sajnos nem tudtak segíteni. Hátha neked van valami jó ötleted.

Itt az első kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. szept. 16. 20:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Mit nem akar fizetni?
2010. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A tartozását.
2010. szept. 16. 20:21
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ezt tudom javasolni:

Hívd el hozzád egy találkára vmilyen ürüggyel. Aztán amikor megérkezett, hívd be a szobába az öcséd és még egy embert, lehetőleg férfit, az jó, ha szomszéd, vagy egy semleges közös ismerős. Add a kezébe a tartozás elismerő nyilatkozatot, amiről az előző topicban is szó volt. Ennyiőtök jelenlétében nem fogja elutasítani az aláírást, de természetesen előtte állapodjatok meg valamiben, hogy legyen az is rögzítve, hogy pl. havi 10 ezresével fizeti majd. Korrektek legyetek vele, higgadtak, ne támadjátok le, mert akkor rosszabbul is elsülhetnek a dolgok. Majd írd meg, mi volt!

2010. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
na persze ki az a hülye aki kifizeti,semmit nem érsz el vele ha elé raksz egy papírt a képedbe röhög,felejtsd el és lépj túl rajta.
2010. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha az eddigi probalkozasok kudarcba fulladtak, a tobbi is abba fog. Azt a penzt mar nem fogod latni, hisz nem koteles jogilag visszafizetni. Mast nem tudsz csinalni, minthogy felfogod ezt tanulopenzkent. Szerintem sosem fogja visszaadni, nincs rola bizonyitek, hisz keszpenz volt. Szerintem ugyved sem tud segiteni. En a helyedben a nyakara jarnek minden nap, amig vissza nem adja (telefonon keresd es szemelyesen minden egyes nap, hatha az agyara megy egyszer es beadja a derekat). Ez az egy dolog segithet. Az eroszak semmit sem oldana meg, azert bajba is kerulet a testvered.
2010. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Fogadj fel behajtókat!
2010. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Én simán zálogba venném a cuccait. Valami jó erős emberek társaságában beállítanék hozzá és elhoznám a tévéjét, számítógépét...az értékeket, attól függően mennyivel tartozik. Ha azt mondja, hogy rendőrt hív akkor kedvtől függően,de megfenyegetném(pl zaklatás, lennének a részedről tanuk is...)Tudom,hogy hazugság,de ha kell a pénzed és más nem hat rá,akkor csináld ezt, különben azt a pénzt tényleg nem látod többször.
2010. szept. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: te ennyire hülye vagy? Ugyanis ha te lefoglaod a dolgai, akkor azt lopásnak fogjßak tekinteni és mßeg téged büntetnek meg.

A kérdezönek: ha nincs semmilyen papir a tartozásról, akkor nem tudod visszakapni a pénzt.

2010. szept. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nemsokára találkozunk vele, majd meglátom mi lesz. Azért ha valakinek van valami jó ötlete, azt szivesen várom.
2010. szept. 17. 17:16
 10/20 anonim ***** válasza:

"ha nincs semmilyen papir a tartozásról, akkor nem tudod visszakapni a pénzt."


Röviden,tömören ennyi.

2010. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!