Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 nap után két gyerekekkel...

4 nap után két gyerekekkel való utazás után, hogy néz ki nálatok az autó?

Figyelt kérdés
Egyedül voltam a múlt hétvégén 4 napot Miskolcon a gyerekeimmel. Férjem ideges, hogy nem patikatiszta a kocsi valamint még a héten azóta nem volt időm rendbe rakni. Hétfő este értünk haza másnaptól dolgoztam.
2022. máj. 6. 21:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

1. A férjed miért nem teszi rendbe, ha őt zavarja?

2. Attól, hogy gyerekekkel utaztok, az autó még nem lesz szemétdomb.

3. Az autóban nálunk menet közben nem eszünk semmit, ha enni akarunk, akkor addig megállunk, másról meg nem lesz túl nagy rendetlenség.

4. Az autónak nem kell patikatisztának lennie, az használati tárgy.

5. Ha emberek utaznak autóval, akkor az nem lehet olyan, mint frissen takarítva.

2022. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
És neki nehezésre esett volna kitakarítani? Amúgy morzsás nálunk. Konkrét étkezés nincs, de a rágcsálás - ropi pl. - megengedett.
2022. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
A férjednek nem esnek le koppanva a mogyorói ha takarít. ezt üzenném neki. Hiszti helyett is megcsinálhatja.
2022. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%

Nálam tiszta marad, mert autóban nincs evés, ivás is csak sima víz (ne ragadjon, ha kifolyna), és az első ülés támláján védő van, hogy ne rugdossa össze. Ha nagyon sáros a cipője, leveszem, mikor beül.

Nem hagyunk az autóban semmit, játékot se, szemetet se. Zsepinek van benne szemetes, azt is mindig ürítem.

De én nőként imádom az autómat, megszállottan vigyázok rá, valószínűleg ez már beteges. :)


A férjed, ha ugyanígy érez, megértem, hogy zavarja a kosz/rendetlenség. De persze ő is kitakaríthatja.

2022. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy másoknál mindig rend van mikor benéz a kocsiba. Mondtam h biztos nem olyan akiknek két gyerekük van vagy előtte takarítottak.
2022. máj. 6. 21:32
 6/27 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk nincs evés-ivás a kocsiban, egyszerűen veszélyes. Megállunk ha kell, a pisilést sem az autóban végezzük. Viszont használati piszok van, szőnyegen a cipőről leesett sár, stb. Ezt viszont öt perc kitakarítani, a szőnyeget ki lehet emelni, leszórni, vissza tenni.
2022. máj. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
Nálunk három gyerek van, tényleg csak szoktatás kérdése. (#6 vagyok)
2022. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Én nekem 6 éve ugyanaz a kocsim van, mint gyerekek előtt (5 és 2 évesek), én megengedem nekik, hogy ott egyenek, elég sok időt vagyunk kocsiban, foltos-koszos-mocskos, nyilván hétvégente kiporszívózzuk, de kárpittisztításra nem mindig van idő...

Ez csak egy használati vasdarab, ami arra való h menjünk vele, tegyük bele a kmeket...

Nem számít h csillog villog-e...

Férjem is egyetért

31N

2022. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
98%
Pont benne vagyunk az utazásban. Két gyerekkel. Az autó meg katasztrófa ahogy kinéz:-)
2022. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem úgy, mint ami a szalonból jött.

Szemetet (általában) nem hagyunk a kocsiban, hetente-kéthetente kiporszívózom, lemosom, de megmondom őszintén: nálunk az autó van a családért, nem a család az autóért.

Férjed miért nem takarította ki, ha ennyire zavarja, hogy néz ki a kocsi?

2022. máj. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!