Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Férjem játékgép függő. Hova...

A Férjem játékgép függő. Hova fordulhatnék ezzel kapcsolatban segítségért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichiáterhez.

Ha iszik is ki sem tudod kezeltetni.

2010. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Válóperes ügyvédhez. A büdös életben nem fog leszokni róla. Sajnos tapasztalatból mondom. A függő emberek azért válnak függővé, mert akaratgyengék. Nem irigyellek.
2010. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tom Magyarországon nincs kényszergyógykezelés, úgyhogy egy helyre fordulhatsz: a férjedhez. Ha ő belátja, hogy baja van, akkor majd ő fordulhat pszichiáterhez. De te, meg a pszichiáter ha meggebedtek se tudtok semmit se csinálni a férjed nélkül...
2010. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fúúúh,hát ez sz@r.Én kocsmában dolgoztam,és sok embert láttam már fizetést eljátszani. Nem egyszer én próbáltam lebeszélni őket,hogy a gép úgy van beállítva,hogy úgysem tudnak nyerni,vagy nagyon ritkán,de nem értem el vele semmit. Nem nagyon lehet ezzel mit kezdeni,de azért sok sikert hozzá!

25/N

2010. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát elég radikális válaszok!

Annyit tennék hozzá, hogy én már láttam kigyógyulni embert ebből is, én azért megpróbálkoznék vele.

[link]

2010. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Joshi Bharat segít a bajban.
2010. szept. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia.

A játékgép függőséget a gyökerénél kell elfojtani, tehát ne engedd kocsmába pubokba, vagy olyan helyre ahol gépbe tud akár 100 Ft-t is dobni.Ismernem kéne az embert hogy bővebb segítséget tudjak nyújtani.Teljesen más időbeosztást kell kiszabni neki gondolok itt arra hogy pl ne úgy kezdje a napot hogy kocsma és káve vagy sör hanem otthon reggelizzen aztán egyből menjen melózni, de lehet hogy nem is dolgozik ezért kéne hogy kicsit többet írj róla..Szokásairól ...stb mennyire beszélitek ti ezt meg, tudatod-e vele hogy tudsz a játékgép függőségéről, ő beismeri e a függőségét?!

Én játékgép függő voltam igaz nem sokáig, de akkor is.2 év alatt rengeteg pénzt elgépeztem.Nálam a megoldás egy komoly kapcsolat lett, és elkezdtem gyüjteni értékes antik dolgokat.A pénzem a páromra költöttem , ebédelni vittem, vettem neki mindig valamit, igy tudtam elterelnia figyelmem arról a késztetésről, hogy átmenjek a kocsmába gépezni.Nagyjából ennyi.

2010. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

15:06 - a függők lehet akaratgyengék, de hogy neked a szeretetről, szerelemről, megbecsülésről, tiszteletről halvány segéd fogalmad sincsen, az tuti biztos. Az ilyen tanácsokkal szerintem menj a Fap|na klubba hétvégenként, ott vannak a hozzád hasonlók.


Kérdező: a férjed valószínű nem fogja beismerni magától, hogy gépfüggő, de azt igen, hogy valami nem stimmel, hogy nem tud vigyázni a pénzre. Talán nem is feltétlen kell a gépre szűkítened a dolgot. Azt kell elérd, hogy ő maga akarja megvédeni saját magát - önmaga ellen. Erre a leghatékonyabb mód, hogy nincs nála pénz, csak a legszükségesebb. Én így védekeztem, hasznosan - bár nálam nem (csak) gép volt. Rájöttem, hogy ha nem megy akarattal, megy erőszakkal, hol haveroknak, hol szülőknek adtam minden pénzt.

Ja, és a nagyobb baj, hogy hitelképes voltam több helyen és/vagy ismerősnél, őket külön meg kellett kérnem, hogy NINCS, nemvolt, és ne is legyen kölcsön. Nekik se volt egyszerű, utólag beláttam, mert olykor nemkicsit hisztiztem.


Sok sikert, és kitartás!

2010. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pszichiáter...

Hallgattasd meg vele L.L. Junior: Játékosok dala című zenét!

Lehet, hogy hatna rá...

2010. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a játékosok dala -avagy a vesztesek himnusza...
2010. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!