Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok néhány példát, hogy...

Írnátok néhány példát, hogy ti miről beszélgettek párotok testvéreivel, szüleivel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jó ebben, szociális fóbiám van és nem járok társaságba, ahol ezt gyakorolhatnám. Csak simán átmegyek hozzájuk, nem lesz ebéd vagy hasonló. Mi és a testvérei is huszonévesek vagyunk, a szülei 50 körüliek.

2022. máj. 28. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármiről.... A tegnapi tv műsortól kezdve a cserebogár halhatatlanságáig... :)


A politikát kerüljétek.

2022. máj. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről, ami közös érdeklődési kör, vagy ami mostanában történt velünk, és a másikat érdekelheti. A téma szinte mindegy, ha egyébként nem kifejezetten rossz társaság a másik. Én például anyósommal jól kijövök, mert egy kedves asszony, de a sógorommal már nem. Ő mindig meg akar győzni a politikai, nyelvészeti vagy egyéb nézeteiről, nem érdekli a másik, csak hogy ő elmondhassa, miről mi a véleménye. Ezért őt inkább kerülöm.
2022. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Apósokkal mindig megvolt a téma autó/motor. Anyóssal meg mindenről is.
2022. máj. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Politika tabu, amugy minden más. Most ér véget az érettségi, lehet arról nosztalgiázni kinek milyen volt az érettségi annak idején.
2022. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Testvére nincs. A szüleitől leginkább érdeklődni szoktam olyyasmikről amikről korábban szó volt (milyen a gerinctorna amire mondta hogy járni fog, sikerült-e megcsinálni azt a kocsit, milyen volt a bográcsozás a mittudoménkiknél). Meg szoktam mesélni az én vagy a családom életéből kisebb eseményeket, amikről úgy gondolom, nem untatják őket halálra.

Én sem vagyok az a könnyen csevegő típus, ráadásul anyósékkal elég mások is vagyunk, így ezek az "időjárás jellegű" témák maradnak. 1-2 órát egész jól el lehet lenni ezzel is.

2022. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Testvére nincs, szülőkkel általában munkahelyi sztorik, közös kollégák a téma, mivel az élet úgy hozta ki, hogy anyukájával dolgoztam együtt ugyannál a cégnél, apukája meg korábban volt ott.
2022. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Időjárás, foci, politika, nők.
2022. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt túlgörcsölni, elég ha általánosságokról kezdtek el beszélgetni, aztán ahogy egyre jobban megismeritek egymást, akkor már beletudtok menni mélyebb témákba anélkül, hogy megsértenéd a másikat.
2022. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ami éppen akad, nincs sose megtervezve, kivétel a politika, mert azt ritka mód utálom.
2022. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármiről. Mindenről.
2022. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!