Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van e így értelme felvennem...

Van e így értelme felvennem az anyával kapcsolatot?

Figyelt kérdés
A facebook-on az eltűnt embereket kereső csoportban, egy nő a fia után kutat, akit pár hónaposan évtizedekkel ezelőtt örökbe adott. Ismertem egy ugyanilyen nevű fiút, város es életkor is stimmel, a srác mondta nekem anno, hogy nevelőszülőknél nőtt fel. Mondjuk évek óta nem láttam, nem tudom mi lett vele, de a lakcímet tudom, hátha még ott lakik.

#keresés #Örökbeadas
2022. jún. 30. 11:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9-10-es köszönöm, írtatok. Nehéz dolog jól dönteni, és senkinek sem fájdalmat okozni, az ember jót akar, de maga sem tudja, elő kell rukkolni, vagy csendben maradni.

A fiúval már évek óta nem vagyok semmilyen kapcsolatban, fb-n egy ideje nincs fent, valamiért törölte a profilját, legfeljebb a régi címére mehetnek el, ahol évekkel ezelőtt lakott. Az anyukanak van facebook profilja és telefonszamot is megadott a keresésnél.

2022. jún. 30. 13:59
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem se kell belekeverni.
2022. jún. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg a fiúval közös isnerösre ráini h tusnád őt elérni?
2022. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Nem folynék bele, mert semmi közöm más életéhez.
2022. júl. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 13-as az a baráti kör már rég szétszéledt, egy része már az országot is elhagyta, de senkivel sem vagyok kapcsolatban, egyiküket sem láttam évek óta. Ahogy ezt a fiút sem és valószínű ő már kereste volna az anyját, ha érdekelte volna, hiszen tudott róla hogy örökbefogadták. Lehet nincs rá igénye, hogy találkozzon a valódi anyjával, jó élete volt, a nevelőszülők szerették, mindent megadtak neki, drága telefon, számítógép, emlékszem motorja is volt. Szóval nem hiszem, hogy bele kellene kavarnom ebbe, a nagy boldog családi egymasratalalas többnyire csak a filmben létezik.
2022. júl. 1. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!