Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma bejelentette anyukám, hogy...

Ma bejelentette anyukám, hogy elköltözik otthonról, és elválik apukámtól, mert más pasija van, már a cuccait is össszepakolta, most pedig teljesen elveszve érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jobb híján gyorskaját eszek mert valamiért megkívántam, illetve alkoholt iszok mert jobban érzem magam tle, de teljesen elveszve érzem magamat, nem tudom mi következik, nagyon furánb érzem magam.
2022. nov. 1. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Fogadd el. Biztosan voltak gondok a házasságukban, esetleg beszélj vele ha megérted az okát biztosan egyszerűbb.

Az én szüleim is elváltak nekik is lett új párjuk persze nem egyből.

Át kell beszélni mind a 2 féllel hogy tisztán láss!

Hidd el sokat segit

2022. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%
Hát ez nagyon lényeges volt hogy gyorskaját eszel.. ez a lényeg ha anyád kisétál az életedből? Gyorskaja, mert lelép aki főzött?
2022. nov. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És ez hány évesen szakadt rád?
2022. nov. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
17
2022. nov. 1. 18:49
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Inkább támogasd apádat, gondolom őt is megviselte a dolog.
2022. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Jaj, szegény apucit, nyilván ok nélkül hagyta ott a nő...
2022. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17%
Ez a lehető legnagyobb felelőtlenség, amit egy szülő elkövethet a gyerekei ellen, lelépni egy új párkapcsolat miatt. Ha soha semmi mást nem tett ellened, ez már önmagában elég ahhoz, hogy alkalmatlan legyen szülőnek. Állítsd választás elé: vagy te, vagy az a férfi!
2022. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Én is aztmondom beszélj faterral.Neki se egyszerű most.Támogasd hogy te mellette vagy bármi történt.
2022. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Anya csak egy van....csak egy átlag nő.Ne aggódj ottvan még apud.
2022. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
#6 Igazad van, a nők sosem lépnek félre...
2022. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!