Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűnik el ennyi gyerek /...

Miért tűnik el ennyi gyerek / kamasz mostanában?

Figyelt kérdés
Mi történik velük?
2022. nov. 12. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Én egy barátnőmet ismertem meg a műsorból. Mármint Csellengőkben mutatták, és nagyon nagyon megtetszett a lány, persze hát nem nagyon lehetett tudni hol volt, de szerencsésen előkerült, aztán rá egy gyenge évre kezdődött a Myvip korszak ott megtaláltam, beszélgettünk, aztán pár évig jártunk is.
2022. nov. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

A 90-es években/évekig szerintem jóval több gyerek tűnt el.

Csak épp vagy nézted a Csellengőket, és akkor tudtál róla (hát, még aki ugye oda nem került be...) vagy nem.


De a "nagy" ügyek, amiket a mai napig nem tudnak megoldani, mint pl. Madeleine McCann szintén még 2000-es évek legeleje.

2022. nov. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

1985-ben születtem, a szüleim mesélték, hogy engem még simán kint hagytak a bolt előtt a babakocsiban. Az öcsém két évvel fiatalabb, őt már nem, mert híre ment, hogy elraboltak így egy babát. Egy pillanat alatt szokott le róla az egész ország.

Mostanában ugyanannyi gyerek tűnik el, mint régen, és ugyanazok az okok is. A többségük állami gondozásból szökik meg, a maradékot pedig nem viszi vissza a külön élő szülő a láthatás végén. Néha előfordul, hogy viszonylag normális családokból is lelépnek kamaszok, de ők rövid idő után hazamennek.

Nincsenek maszkos gyerekrablók meg ilyen hülyeségek.

2022. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Én is 1985-ben születtem. :)


Szerintem is az eltűnések 99%-a elszökés (vérmérséklettől függően ezek ált. pár óra/nap alatt megkerülnek, hacsak nem tényleg borzasztó körülmények közül szöktek el), illetve gyerekfelügyelet miatti vitából fakadó szülői intézkedés.


A maradék 1% viszont sajnos tényleg elrablás. De azért ezt sem úgy kell elképzelni, hogy a 10 éves gyerek fényes nappal sétál hazafele az iskolában öt barátjával, és jön a bohócmaszkba öltözött emberrabló, aztán felkapja, és elszalad vele...

Legtöbbször sajnos eleve elhanyagolt, vagy intézeti gyerekek, akiket magukra hagynak/egyáltalán nem törődnek velük, vagy elszökéssel egybekötött elrablás, amikor a fent említett borzasztó körülmények közül intézetből elszökő mondjuk 16 éves lány "odaszegődik" egy "megmentőhöz", aki a szemében a szőke herceg fehér lovon, majd az mindenféle jó élet ígéretével külföldre viszi, elveszi a papírjait és prostitúcióra kényszeríti. Ilyen pl. sajnos van.


A nagy port kavaró, mindenki által ismert ügyek (Madeleine McCann, JonBenét Ramsey, Etan Patz, Polly Klaas...) pont azért váltak olyan híressé, mert - hála Istennek - akkor is és most is ritkák, kivételesek.

2022. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
61%
*iskolából
2022. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem tünnek el azok, csak nem mernek szólni otthon hogy elmennek bulizni meg fiuzni meg hasonlók...aztán a rendörséggel kerestetik őket a szüleik
2022. nov. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!