Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már teljesen...

Mit tegyek, már teljesen felemészt ez az egész?

Figyelt kérdés

Elváltam a férjemtől, gyerektartást nem fizet, nem él a láthatással sem. Feketén dolgozik szándékosan. Édesanyám segít ahogy tud. Viszont a kisebbik gyerek beteg, orvostól orvosig járunk. Jövő héten be kell feküdni a kórházba kivizsgálásra. Sajnos születése óta gondok vannak vele, túl van egy műtéten, többször voltam vele már kórházban. A munkahelyem sajnos ezt nem tolerálta, érthető ez is. Viszont anyagilag így nagyon nehéz helyzetben vagyunk. A volt férjem már közel 1 millió forinttal tartozik. Egyáltalán nem érdekli, hogy mi van a gyerekekkel, azt mondja oldjam meg ahogy akarom, elhagytam őt, így jártam. Halottak a szemébe.

Ez az egész helyzet már teljesen felemészt, mit csináljak?


2022. nov. 24. 12:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Visszamenőleg perelni a gyerektartással.

Te most dolgozol?

Mi a gyerek betegsége?

2022. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
El kell menni a bíróságra államilag megelolegezett gyerek tartást kérni. Mást nem tudsz sajnos
2022. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nyáron kértem végrehajtást, egyenlőre még semmi eredmény. Csak a végrehajtótól kapott papírral tudom intézni az állam általi megelőlegezést.

Jelenleg nincs állásom.

Nem tudjuk még mi a betegség, valószínűleg éltélérzékenység, fejlődés elmaradása, ezért kell kórházi kivizsgálás.

2022. nov. 24. 13:10
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem tudta a nagymama orvoshoz hordani a gyereket, ha az volt a tét hogy kirúgnak,
2022. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%
Home office munka bevállalása. Illetve utána járni a kerületi és az állami kedvezményeknek. Nálunk pl.erre jár napi 2000 Ft támogatás,hogy feltudjál venni bébiszitter,ha nem veszik fel a bölcsibe,de igazából a munkakereses is van ahol elsőbbséget ad a bölcsi regisztrációs listán( persze ha nagyobb a gyerek akkor q bölcsi rész nem érvényes,de a lényeg minden keruletnek van valami kedvezménye de megyének is ha netán falun laksz).
2022. nov. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
4-es, édesanyámnak még 2 év van hátra a nyugdíjig.
2022. nov. 24. 13:24
 7/27 A kérdező kommentje:
Privát üzenetre nem válaszolok, nem párt keresek.
2022. nov. 24. 13:26
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 Jól írja, az államtól kell ezt kérni, mert akkor nem neked kell bajlódni a behajtással, hanem az állam intézi.
2022. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

"Home office munka bevállalása."


Hagyjátok már ezt a hülyeséget. A home office-os munkából nagyon kevés van, és azért küzdeni szoktak az emberek, nem nagy kegyesen bevállalni.

2022. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
15%

Hát pedig egy normális párral könnyebben át tudnád vészelni ezt az időszakot.


Inkább egyedül kinlódsz?

2022. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!